Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Představujeme soutěžící MissGolf 2010 – Lucie Bozděchová

31.08.2010 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Lucie Bozděchová
Tato 172 cm vysoká  sympatická tmavovláska se narodila v Praze, kde také dlouhou dobu vyrůstala, nyní však žije již několik let ve vesničce za Prahou. Má za sebou první rok studia anglistiky na UK. Mezi její největší záliby patří nepochybně fotografování a hudba, což ji přivedlo k hudební publicistice, které se věnuje už dva roky. Ráda lyžuje, od sedmi let hrála závodně tenis, později se však začala více věnovat golfu, u kterého už zůstala.

Je  golfistkou s hendikepem 8,2, členkou a někdejší reprezentantkou Golf clubu Štiřín, s jehož družstvem si v minulosti zahrála i v extralize, či dosáhla na cenný kov z mistrovství republiky na simulátorech. Z českých hřišť si oblíbila zejména Plzeň-Dýšinu, Cihelny, Karlovy Vary a Poděbrady, kam se vždy ráda vrací.

Lucie hovoří plynně anglicky, učí se španělsky a irsky. Nejčastěji relaxuje při četbě, poslechu hudby, hře na kytaru a klavír a v poslední době ji zaměstnává její čtyřměsíční štěně ohaře. Ač má slabost pro tvrdou rockovou hudbu, nepohrdne téměř ničím, a tak ji můžete potkat například v pražských hudebních klubech, kam s přáteli ve volném čase ráda vyrazí.

Prezentace Lucie Bozděchové     Stránky MissGolf      Hlasujte pro tuto dívku