Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Představujeme soutěžící MissGolf 2010 – Kateřina Vodová

07.08.2010 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Katerina Vodová je 172 cm vysoká  blondýna, která nám o sobě sdělila:
Pocházím z Humpolce, ale už 8 let bydlím Pod Vilémovem, malá vesnička  asi kilometr od mého bývalého bydliště.
Protože velmi ráda sportuji, podřídila jsem tomu i své čtyřleté studium na Sportovním gymnáziu Ludvíka Daňka v Brně. Studium jsem úspěšně dokončila maturitou v květnu a teď si užívám 3měsíční prázdniny, které jsou plné mých oblíbených aktivit, jako je atletika, tanec, volejbal někdy i cyklistika (pokud je to po rovince pěknou krajinou :-) a samozdřejmě golf se kterým začínám.
Nesmím ještě zapomenout na mou zimní vášeň, kterou se už od 4 let nepochybně stalo bruslení a jízd na snowboardu (samozdřejmě jen  na tom plastovém:-).

Charakterizovala bych se asi  takto: šťastná vysokoškolačka s radotí do života, která nemá žádné vysoké cíle, protože život je o tom, aby nás stavěl do nových rolí a kladl nám nové překážky, proto jediné čím  se mohu řídit je moje motto: „život je jako sklenice a je jen na tobě čím ji naplníš“ no a když to nefunguje tak „s chutí do života s úsměvem idiota“:-).
Když mi všechno výjde…přijímačky, budu mít dobré výsledky pojedu studovat do Ameriky no Nového mexika na stipendium.

 Jelikož se už pěkných pár let  věnuji královně sportu: atletice, navštívila jsem spoustu zemí a poznala několik zajímavých kultur. Naše úspěšné družstvo AK Olymp Brno jezdí každoročně na ME, které se koná  pokaždé jinde. Nejvíce mne zaujalo Rusko, ale protože tam byla pořádná „klendra“ jak říkají brňáci, vůbec mi nevadilo, že jsem ho musela za 3 dny opustit. To víte, pořádná  svíčková od mamky zahřeje jen doma:-) no, nejen svíčková ;-) třeba takové borůvkové knedlíky, už se vám zbíhají sliny? No tak pro mne hlasujte, protože na knedlíky jsem mistr.
Jinak jsem zadaná, ale bezdětná.

Prezentace Kateřiny Vodové          Stránky Miss Golf         Hlasujte pro tuto dívku