Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Představujeme soutěžící MissGolf 2010 – Barbora Beránková

05.10.2010 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Jmenuji se Barbora Beránková, jsem  164 cm vysoká plavovláska  a pocházím z Pardubic, kde jsem i vystudovala  Obchodní akademii. V současné době prvním rokem studuji na univerzitě v Hradci Králové na Fakultě informatiky a managementu obor Management cestovního ruchu.
Výběr oboru studia byl jasný od počátku, cestování  je mým velkým koníčkem a poznávání nových kultur a zemí je mi skvělou inspirací. Rodiče mi umožnili rok studovat na střední škole  ve Spojených státech amerických, konkrétně ve státu Virginia poblíž Washingtonu D.C. Byla to dosavadní nejlepší  zkušenost, díky které jsem poznala nejen velmi odlišnou kulturu a naučila se plynně anglickému jazyku, ale také spoustu nových přátel a otevřený svět možností do budoucna. 
Velmi si vážím této možnosti odcestovat na studia do zahraničí, jež mi v budoucnu umožní nastartovat kariéru zřejmě jednodušeji, než mým vrstevníkům bez zkušenosti tohoto typu.

 Co se jazykové vybavenosti týká, dále hovořím francouzsky a mým snem je pokračovat v rozvíjení svých jazykových dovedností prostřednictvím dalšího světového jazyka.

Od útlého věku sedmi let jsem se věnovala latinsko – americkým tancům na vrcholové úrovni. Po deseti letech tančení, které i dnes patří mezi mé největší záliby, jsem se začala věnovat golfu.
Golf hraje celá moje rodina a na golfovém hřišti trávíme spoustu společného času. Jsem členkou GC Hradec Králové a mám hendikep 36. Hendikep bych ráda do budoucna vylepšila na takovou úroveň, abych měla možnost si zahrát na hřištích světových jmen v zahraničí. 


Prezentace Barbory Beránkové       Stránky MissGolf      Hlasujte pro tuto dívku