Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Představujeme soutěžící MissGolf 2010 – Barbara Handlová

15.10.2010 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Barbara Handlová je 175 cm vysoká usměvavá modrooká blondýnka, pocházející z Prahy. Je členkou GC Erpet Praha a GC Beřovice, který je také již několikátým rokem jejím domovským klubem. Barbara hraje golf sedmým rokem a její handicap je nyní 8,2. Mezi její oblíbená hřiště patří Plzeň-Dýšina, Ypsilonka, Svratka, Konopiště-Radecký a samozřejmě její domovské hřiště Beřovice.

Barbara vystudovala gymnázium a poté byla úspěšně přijata ke studiu na všeobecné lékařské fakultě v Praze, kde bude studovat. A tak asi není divu, že jejím největším snem je být lékařkou. Na rozhodování, které specializaci se Barbara hodlá v budoucnu věnovat, má ještě spoustu času, ale v tuto chvíli je asi nejvíce nakloněna neurologii, která ji zaujala po zkušenosti s prací s postiženými lidmi po mozkové mrtvici.

V létě je jejím nejoblíbenějším sportem golf a zimě toto místo zaujímá snowboard. V nadcházející sezóně si bude Barbara dělat instruktorský kurz na snowboardového instruktora a v létě by byla ráda, kdyby stihla také golfový cvičitelský kurz.

Další koníček, který Barbara zbožňuje je cestování, s čímž je samozřejmě úzce spjato poznávání nových lidí a kultur. Za tímto cílem a zdokonalením se v anglickém jazyce vycestovala Barbara na rok do hlavního města západní Austrálie, Perthu, kde se jí moc líbilo.

Pro několik nastávajících let je Barbary hlavním cílem úspěšně studovat na VŠ, snížit handicap, navštívit Koreu a být šťastná..

Všem čtenářům golf.cz Barbara děkuje za hlasy a přeje hezký den!

 

Prezentace Barbary Handlové       Stránky MissGolf       Hlasujte pro tuto dívku