Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Představujeme soutěžící Miss Golf 2010 – Markéta Seidlová

24.08.2010 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Jmenuji se Markéta Seidlová, pocházím z Pardubic, ale během školního roku trávím více času v nedalekém Hradci Králové, kde studuji na jazykovém gymnáziu. Mezi jazyky, které se učím patří angličtina, němčina a od minulého roku i španělština.

Ve svém volném čase ráda čtu, tančím, jezdím na kolečkových bruslích a samozřejmě hraji golf. Hraní golfu je pro mě spíše příjemné odreagování od každodenních starostí něž souboj o nejlepší příčky, ale netvrdím, že vyhraný turnaj by mě nepotěšil. Mým domovským klubem je Golf Club Pardubice. 

Také ráda poznávám nová místa a jejich kultury. Letošní dovolenou jsem strávila na překrásném řeckém ostrově Zakynthos, jehož pláže si oblíbili nejen turisté, ale především mořské želvy Kareta Kareta, které zde kladou svá vejce.
V loňském roce jsem navštívila Spojné Arabské Emiráty, kde jsem měla možnost si zahrát na tamních golfových hřištích. Ty mě okouzlily natolik, že bych se tam moc ráda někdy vrátila.

Do budoucna plánuji určitě studium na vysoké škole, mým snem je právnická fakulta. K přijímacímu řízení se budu připravovat na semináři, který pořádá moje škola v rámci nepovinné výuky, a snad se můj sen splní.


Prezentace Markéty Seidlové       Stránky MissGolf       Hlasujte pro turo dívku