Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Představujeme soutěžící MissGolf 2010 – Kateřina Mrázková

06.08.2010 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Kateřina Mrázková je 175 cm vysoká modrooká blondýnka, která je vždy v dobré náladě. Žije v Praze, kde také začne tímto rokem studovat ČVUT fakultu architektury, obor průmyslový design. I nadále se chce zlepšovat v jazycích. Mluví anglicky, francouzsky a ovládá základy španělštiny.
S golfem začala před třemi lety a stal  se jejím nejoblíbenějším sportem. Na golfu tráví dva až tři dny v týdnu a hraje dokonce i na dovolených, naposledy v Thajsku. Nejčastěji trénuje ve Staré Boleslavi, Benátkách nad Jizerou, Hostivaři a Čechii.
Další oblíbenou aktivitou je pro Katku cestování, protože ráda poznává kulturu,umění, památky a život tamnějších lidí. Mezi zajímavá místa, která navštívila bezesporu patří New York, Srí Lanka, Thajsko, Kuala Lumpur a Bali. Přesto jsou jejími nejoblíbenějšími destinacemi evropské metropole.
Nedá dopustit na dobré a zdravé jídlo, hlavně na italskou kuchyni. Je zastácen zdravého životního stylu, sportuje a tančí. V létě jezdí na kole a inline bruslích, v zimě snowboarduje a lyžuje. Je ale také velice společenským člověkem, proto si ráda vyrazí se svými přáteli.
Je svobodná a bezdětná, ale do budoucna by chtěla mít velkou rodinu, protože je pro ni vším.  Jejím současným cílem je se nadále zdokonalovat v golfu a časem vyhrát i nějaký ten turnaj.

Prezentace Kateřiny Mrázkové       www.missgolf.cz        Hlasujte pro tuto dívku