Představujeme finalistky MissGolf 2012 – Radka Skácelová

20.11.2012 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Radka Skácelová

Rodačka z jihomoravského Hodonína, které v žilách koluje z půlky česká a z půlky slovenská krev, narozena ve znamení Štíra. Již druhým rokem žije v Mladé Boleslavi a studuje v Praze.  
Od malička miluje sport a malování, a proto není náhodou že její kroky vedly postupně až na VOŠ Umění a Reklamy v Praze, obor Reklamní grafika.
Na sport však nezanevřela, dlouhou dobu se věnovala atletice a volejbalu. Golfu propadla minuký rok, kdy začala pracovat na částečný pracovní úvazek jako asistentka při turnajích pro Golf Club Mladá Boleslav. V tu chvíli se do golfu zamilovala. Ačkoliv je stále začátečnice a druhá Klára Spilková z ní asi nikdy nebude, snaží se i přes nabitý studijní program, udělat si na golf čas. Vnímá ho jako potřebný a pravidelný relax. Pro udržování kondičky cvičí na domácím BOSU, během v přírodě a fitness.
Během studia si občas přivydělává v oblasti modelingu, má zkušenosti s prací v České republice (např. Prague Fashion Week, Top Secret, DesignBlok, Osmany Laffita shows atd.), ale i v zahraničí (Miláno, Stockholm, Ženeva).
Je upřímné, veselé povahy, ráda se směje a to nejlépe u dobrého červeného vína. Za svou přátelskou povahu vděčí nejvíce svým rodičům, kteří jí dali do života to nejdůležitější, plno lásky. Nemá ráda faleš a nevěru. Propaguje zdravý životní styl, kvůli nedávno zjištěné bezlepkové dietě dbá na správnou životosprávu.
Zajímá se o módu, zdokonaluje se v počítačové grafice, v budoucnu by si přála pracovat jako grafička nebo art directorka nějakého lifestylového, módního časopisu.
Ve volném čase odpočívá kresbou komiks art a figurálních kreseb, návštěvou kina.
Pro úplný popis Radka měří 177 cm štíhlé sportovní postavy a její míry jsou 89-62-90 cm, má tm. medovou blond barvu vlasů a světle hnědé oči.

Radku Skácelovou můžete vidět na finálovém večeru MissGolf 2012 v neděli, 25. listopadu od 19 hodin v Divadle Hybernia na Náměstí Republiky v Praze.

Odkazy: … Stránky MissGolf Prezentace Radky Skácelové