Představujeme finalistky MissGolf 2012 – Markéta Mochnáčová

17.11.2012 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Markéta Mochnáčová

Markéta Mochnáčová z Golfového klubu Hořehledy je mladou, usměvavou, milou a charismatickou ženou, v jejíž jméně se nese symbol „perly“. Navíc i z odborného astrologického pohledu se narodila pod šťastnou hvězdou Jupiterem, který propojil v okamžiku jejího narození hned několik významných planet a ty vložily do jejího života duchovní sílu, otevřené srdce a velký talent společně s nadáním a schopnostmi v oblasti kreativity a umění. Již ve dvou a půl letech se sama rozhodla, že bude baletkou. Touha jí neopustila a tak v pěti letech byla přijata po talentových zkouškách do Baletního učiliště Národního divadla a v deseti letech úspěšně přijata na Státní konzervatoř. Láska k tanci se spojila s láskou k hudbě a zpěvu. Hrála na housle a klavír, zpívala v Dětské opeře pod vedením Jiřiny Markové. Jako studentka vystupovala ve Stavovském i Národním divadle, natočila hudební CD. V současné době studuje obor umělecký cukrář, pod jejíma rukama vznikají esteticky neodolatelné laskominy. Učí se anglicky a francouzsky.

Přirozenost a ladnost pohybu se nedá přehlédnout ani při hraní golfu. Pozorovatel může získat při pohledu na její uvolněný golfový švih až umělecký dojem. Míček pak jakoby sám vytváří melodii tónů spolu s přírodou.

Markéta navzdory svému věku je silnou osobností, která již od svých raných let se zabývala filosofickými otázkami typu, proč jsme tady a jaký je náš životní úkol. Je tím člověkem, který cítí uvnitř sebe hlubokou spravedlnost, duchapřítomnost i vážnost odpuštění. Uvědomuje si ve jménu čehokoliv, že je bojovnicí za dobré. Tím získává ještě větší moudrost. Její krédo je : když odpouštím, mohu milovat, mohu být šťastná, mohu být zdravá a mohu být ve všem úspěšná.

Markétu Mochnáčovou  můžete vidět na finálovém večeru MissGolf 2012 v neděli, 25. listopadu od 19 hodin v Divadle Hybernia na Náměstí Republiky v Praze.

Odkazy:  … Stránky MissGolfPrezentace Markéty Mochnáčové

 

.