Představujeme finalistky MissGolf 2012 – Linda Exnarová

15.11.2012 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Linda Exnarová

Jmenuji se Linda Exnarová, jsem tmavovláska. Bydlím se svou mamkou a jejím manželem na Praze 4 a nemám žádného sourozence. V centru Prahy navštěvuji třetím rokem všeobecně zaměřené Gymnázium Jana Palacha, kde se učím anglicky a německy.

Mimo školu ráda sportuji. Od sedmi let jsem se vrcholově věnovala synchronizovanému plavání, se kterým jsem skončila po sedmi letech s mnoha úspěchy. Poté jsem hrála dva roky softball v pražské Krči, ale před rokem jsem si oblíbila golf, kterému se momentálně věnuji, zatím s hendikepem 36.

Jsem členkou GC Chateau Havel. Ve svém volném čase ráda hraji golf hlavně se svými kamarády, kteří hrají výborně, nebo s mamkou a jejím manželem, kterému závidím jeho single hendikep a doufám, že i já v budoucnu zlepším na co nejnižší.

V létě ráda chodím běhat nebo si občas zahraji tenis. V zimě miluji kombinaci hor, krásného počasí a jízdy na snowboardu.
Až dostuduji v Praze na gymnáziu, chtěla bych pokračovat ve studiu v Anglii nebo Austrálii a mimo studium bych chtěla poznat Irsko.

Lindu Exnarovou  můžete vidět na finálovém večeru MissGolf 2012 v neděli, 25. listopadu od 19 hodin v Divadle Hybernia na Náměstí Republiky v Praze.

Odkazy:  … Stránky MissGolf … Prezentace Lindy Exnarové