Představujeme finalistky MissGolf 2012 – Julianna Habel

12.11.2012 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Julianna Habel

Julianna Habel je černooká, 167 cm vysoká bruneta. Narodila se na Ukrajině. Od tří let žije v Čechách, v Rudné u Prahy, kde vystudovala základní školu. Nyní je studentkou Střední odborné školy civilního letectví v Praze, kde ji tento školní rok čeká maturitní zkouška.
V budoucnu by se ráda stala letuškou, protože ráda cestuje a poznává nová místa. Jejím snem je procestovat celý svět, ale stačí, když se podívá alespoň do Ameriky, Anglie, nebo do  Francie. Nejdál byla v Tunisku.
Hovoří anglicky a rusky. Je optimistická, usměvavá a přátelská. Má ráda italskou a českou kuchyni. Vařit se stále učí. Podle jejích přátel umí připravit výborné tiramisu. Ráda poslouchá popovou, rockovou a filmovou hudbu. Nejraději čte dobrodružnou a fantasy literaturu. Jejími nejoblíbenějšími autory jsou: J. K. Rowling, Christopher Paolini a Stephenie Mayer.
K dalším zálibám patří malování portrétů a zejména sport. Od dětství vyniká v atletice,  její doménou jsou běhy na krátké tratě. Stovku uběhne za 13 vteřin. Dříve působila v atletickém klubu Praha Stodůlky, závodní činnost musela předčasně  ukončit kvůli zdravotním problémům.
Nejraději relaxuje se svým přítelem, který je také atlet a patří k nejlepším kladivářům v ČR. K dalším oblíbeným sportům patří bruslení, plavání, volejbal a golf, kterému doslova propadla.
K prvním golfovým krůčkům nasměrovala Juliannu naše nejlepší golfistka Zuzka Mašínová, její nadšení a zápal umocnily tréninky pod vedením trenérského mága Pavla Niče. Díky postupu do finále Miss golf zůstane tomuto sportu jistě věrná a bude usilovně  pracovat na dalším zlepšení.

Juliannu Habel můžete vidět na finálovém večeru MissGolf 2012 v neděli, 25. listopadu od 19 hodin v Divadle Hybernia na Náměstí Republiky v Praze.

Odkazy: … Stránky MissGolfPrezentace Julianny Habel

.