Představujeme finalistky MissGolf 2012 – Lenka Maudrová

22.11.2012 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice Novinky
A A A
Lenka Maudrová

Lenka Maudrová
Pocházím z Prahy, kde v součastné době studuji na univerzitě Jana Amose Komenskeho – obor : právní specializaci. Jsem vysoká 174 cm a moje míry jsou 90-66-93. Ovládám anglický jazyk a ráda bych začala studovat ruštinu a španělštinu. Mezi mé zájmy patří sport-hlavně atletika( letos jsem se zůčastnila klasického atletického desetiboje), lyže, vaření, cestování, šachy, jízda na koni, tancování, ale největší mojí vášní je golf.

Golfu se věnuji teprve dva roky, ale již jsem dosáhla handicepu 15, jsem členkou Golf Clubu Step. V golf indooru Step jsem začala golf trénovat v zimě 2010 a hned na jaře jsem hrála v Tureckém středisku Belek. Měla jsem to štěstí, že jsem mohla již několikrát navštívit Spojené Arabské Emiráty, kde jsem hrála na většině místních, krásných golfových hřišt a měla jsem příležitost navštívit turnaj PGA na hřišti Emirates.

Golf už jsem hrála i na hřištích v Rakousku, Bulharsku a na jaře bych ráda navštívila golfový ráj Floridu, kde se chci podívat na největší golfový veletrh na světě v Orlandu. Mezi mé nejoblíbenější hřiště patří Nová Amerika, Konopiště, Černý most a velmi se mi líbí hřiště v Karlových Varech a Mariánských lázních. Golfu bych se v budoucnu ráda věnovala profesionálně jako trénerka a proto bych se chtěla pokusit o přijetí na druhou vysokou školu Karlovu univerzitu – fakultu tělesné výchovy se zaměřením na golf.

Mimo jiné mám ráda českou kuchyni, pivo a chlapský humor. :-)
Mým cílem je řádně dokončit studia, věnovat se profesionálně golfu, mít spolehlivého partnera, být bohatá, štastná a zdravá a hlavně světu mír. :-)

Lenku Maudrovou  můžete vidět na finálovém večeru MissGolf 2012 v neděli, 25. listopadu od 19 hodin v Divadle Hybernia na Náměstí Republiky v Praze.

Odkazy: … Stránky MissGolfPrezentace Lenky Maudrové