ČPP – LEFT
ČPP – RIGHT
ČPP – TOP

Představujeme finalistky MissGolf 2012 – Kristina Bergerová

24.11.2012 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Kristina Bergerová

Jmenuji se Kristina Bergerová. V současné době pracuji ve společnosti Unilever na pozici Channel marketing manager pro Českou a Slovenskou republiku v divizi Foodsolutions. Kromě práce také studuji dálkově Vysokou školu finanční a správní obor marketingová komunikace. Ve volných chvílích (kterých opravdu moc není :-)) se nyní věnuji převážně golfu, který se snažím hrát minimálně 4 x týdně a za rok se mi podařilo dosáhnout na HCP 30,7. Mým domovským klubem je GC Stará Boleslav, kde mě můžete potkat opravdu často a určitě tu můžete najít desítky míčků, které jsem utopila na jamce číslo 9. Ráda poznávám stále nová hřiště v čechách i v zahraničí a v podstatě i každou dovolenou si vybírám podle toho jaká golfová hřiště jsou v okolí, protože si neumím představit, že bych třeba týden neodpálila alespoň jeden míček :-) Z jiných sportů mám ráda tenis, který jsem hrála závodně na střední škole a v zimě lyžování nebo snowboarding. Lyžování je pro mě vedle golfu druhý nejoblíbenější zbůsob relaxace, proto se snažím zimní sezónu maximálně využít.

Mám ráda cestování a i přestože jsem navštívila mnoho zajímavých zemí, tak pro mě jako srdeční záležitost zůstává Řím a to pro svoji jedinečnou atmosféru a vynikající italskou kuchyni. Mým velkým celem, je mít single HCP a je jen otázkou času za jak dlouho to bude…

Kristinu Bergerovou můžete vidět na finálovém večeru MissGolf 2012 v neděli, 25. listopadu od 19 hodin v Divadle Hybernia na Náměstí Republiky v Praze.

Odkazy: … Stránky MissGolf Prezentace Kristiny Bergerové

Počet přečtení: 4 065
Komentáře

Zapoj se do diskuze

Jméno:
E-mail:
Váš příspěvek:

TOPlist
Mediaboard Square 300 Skanska
Square 300 Šípková 25. 9. – 8. 10. 2017