Představujeme finalistky MissGolf 2012 – Kateřina Částková

23.11.2012 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Kateřina Částková

Kateřina pochazí z Frýdku-Místku, v současné době však nejvíce času tráví v Praze, kde se zabýva studiem Asijských studií a Mezinárodních vztahů na Metropolitní Univerzitě Praha.

Mluví plynule anglicky a italsky, studovala španělštinu a nyní se zabývá japonštinou.

Její největší zálibou je cestovaní a poznávaní nových kultur, čehož si díky své profesi modelky užívá dosytosti. Nejvíce si oblíbila italské Milano (nejen kvůli skvělé kuchyni!;)), ale návštívila i další evropské metropole. Žila v NY , na Miami , procestovala Asii, ale největším „kulturním zážitkem“ pro ni byla návštěva africké Keni.

S golfem začala v pražske Čechii pod taktovkou zkušeného trenéra Pavla Nice, na jehož pravidelné tréninky se připravovala na golfovém hřisti v Ropici pod vedením Martina Kopeckého, u kterého také získala zkoušku způsobilosti. Golf je pro ni součást životního stylu, druh relaxace, ale i výzva do budoucnosti.

Katka je sportovkyní tělem i duší. Kromě golfu hrála 10 let závodně volejbal a nyní se intenzivně věnuje fitness a józe.

Ráda zajde s přáteli do kina, do divadla nebo na dobrou večeři, kterou ze všeho nejraději připravuje sama. Miluje slunce a usměvavé lidi, co se nebojí jít si za svými sny.

Na golfovém prostředí si nejvíce užívá dobrou partu ve flightu, soutěživosti na jednotlivých jamkách, ale ať už turnaj nebo trénink dopadne jakkoli, pořád se drží hesla ; „Není důležité vyhrát, ale zúčastnit se a to vždy v dobré náladě.“

Kateřinu Částkovou  můžete vidět na finálovém večeru MissGolf 2012 v neděli, 25. listopadu od 19 hodin v Divadle Hybernia na Náměstí Republiky v Praze.

Odkazy: … Stránky MissGolfPrezentace Kateřiny Částkové

 

.