Privátní golfový resort v Berouně

11.02.2015 | Jan Barva | publikováno v rubrice Novinky
A A A

První neveřejný golfový resort v České republice otevřený koncem května roku 2009, s celoročním provozem a rozsáhlou rezidenční výstavbou se nachází jen pouhých 14 km od okraje Prahy, kde se uprostřed nedotčené přírody rozkládá osmnácti jamkové mistrovské hřiště s nezapomenutelnými výhledy na hřebeny Brd, křivoklátské lesy a do údolí řeky Berounky.

Resort je kromě svých členů a jejich hostů otevřen již jen pro zahraniční návštěvníky, ubytované hosty a účastníky sportovních a společenských akcí, pořádaných klubem.

Design berounského hřiště nese rukopis svého autora, kterým je kanadský architekt Les Furber. Mezi jeho typické prvky například patří viditelnost všech dopadových ploch, možnost strategického rozhodnutí mezi riskantní a přímočarou cestou k jamce nebo delší, ale zato bezpečnou cestou bez rizika. Hřiště má parem 72 a je dlouhé 5581 metrů ze žlutých a 4556 metrů z červených odpališť

Hřiště prověří profesionálního hráče nebo amatéra s nízkým hendikepem, ale přinese radost i rekreačnímu nebo začínajícímu hráči. Obzvláště ženy jistě ocení umístění svých odpališť, které umožňuje dostat se elegantně první ranou na fairway i na těch nejtěžších jamkách.

Zázemí resortu tvoří rozsáhlý klubový dům s rodinnou nekuřáckou restaurací, klubem, hotelem, wellness a také konferenčním sálem.

 

Webové stránkySatelitní mapa hřiště

 

.