Linksové hřiště v Benátkách

04.02.2015 | Jan Barva | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Golfový areál se nachází nedaleko města Benátky nad Jizerou a je domácím hřištěm Golf Clubu Benátky nad Jizerou. Z okraje Prahy se do resortu pohodlně dostanete během dvaceti minut.

Chcete-li si zahrát pravé linksové hřiště, jste v Benátkách správně. Mistrovské osmnácti jamkové hřiště Soudný s parem 72, délkou 5814 metrů ze žlutých a 4797 metrů z červených odpališť je charakteristické zvlněnými fairwayemi, férovým roughem a členitě modelovanými greeny. Okolí hracích ploch je citlivě doplněno vodními překážkami v podobě šesti kaskádových jezírek. Vysoká sportovní kvalita byla prověřena v roce 2011 hráči Czech PGA Tour.

Charakteristickou součástí resortu jsou také rozsáhlé tréninkové plochy a unikátní devíti jamková akademie Dýmač s parem 27. Na tomto hřišti jsou vítaní i všichni negolfisté, kteří si chtějí golfovou hru nezávazně vyzkoušet, ke vstupu na toto veřejné hřiště totiž není zapotřebí zkouška golfové způsobilosti.

Akademie byla vybudována jako plnohodnotná alternativa k mistrovskému hřišti. Hraje se na skutečných fairwayích, kvalitních greenech, míčky se vyhrávají z bunkerů, výzvou tvoří vodní překážky na třech jamkách. Délky jamek se pohybují od 90 do 170 metrů, takže si procvičíte téměř celý repertoár úderů.

 

Webové stránkySatelitní mapa hřiště …  Golf Club Benátky nad Jizerou