Předposlední turnaj Golf.cz Tour v Mladé Boleslavi

03.09.2013 | Martin Kučera | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Za téměř ideálního golfového počasí proběhl předposlední turnaj Golf.cz Tour, který se konal ve čtvrtek 29.8..  Hráči se začali sjíždět na turnaj chvíli po osmé hodině ranní, kdy začala registrace. Připravené tašky s propagačními materiály partnerů, svačiny a vody rozdávaly usměvavé hostesky.

Hráči, kteří letos ještě neměli možnost hrát v Mladé Boleslavi, byli příjemně překvapeni novou přístavbou v podobě hotelu se 40 pokoji a nové podoby 18. jamky. Jamka dostála změn kolem greenu, kdy green je nyní ostrovní.

Zpátky ale k turnaji. Modrá obloha s občasnými mráčky „vyhnala“ hráče na terasu, kde vydatně posnídali. Po půl desáté moderátor zahájil turnaj, kdy se losovali jamky, ze kterých hráči startovali. Několik málo minut po 10h maršál ze známého vrcholku u odpaliště 9. jamky vystřelil a zahájil turnaj.

Na hráče na několika jamkách čekalo občerstvení. Na jamce č. 5 čekal Lukáš Trnka s ochutnávkou vybraných vín ze své společnosti Chytravina.cz. Mezi 9. a 10. jamkou bylo ideální místo pro občerstvení od společnosti Abaris, která připravila vynikající lososy, hamburgery, fresh juice či sladké zákusky a mnoho dalších lahůdek. Na 12. jamce si hráči uklidnili nervy kávou od Lavazza před 3-parem a zároveň vloženou soutěží Nearest to the pin.

U longest drive nemohlo chybět měření odpalů a díky partnerovi Garmin jsme věděli na metr přesně, jak dlouzí byli jednotliví hráči. Každý měl možnost vyzkoušet novinku od společnosti Garmin, která vypadá jako hodinky, ale je to měřič vzdálenosti.

Poslední vloženou soutěží na turnaji byl trouble shot na podporu Nadačního fondu Pink Bubble, který pomáhá onkologicky nemocným dětem a dospívajícím. Soutěž se hrála před vyhlášením výsledků turnaje. Hráči po přispění 25Kč za jeden odpal se snažili přepálit překážku před greenem a být co nejblíže jamce. Celková vybraná částka byla 4 980,-Kč. Děkujeme všem za přispění!

Po odehrání všech pokusů na trouble shotu se přešlo k vyhlášení všech výsledků a opět jsme oceňovali prvních 5 hráčů v každé kategorii. Ceny hráčům předávala za Nadační fond Pink Bubble Renáta Němcová.

Děkujeme všem hráčům za účast, za skvěle připravené hřiště a budeme se těšit na další turnaj, který se bude konat na nově vzniklém golfovém hřišti 25.9. v Pyšelých na Loretě.

Výsledky turnaje:

Kategorie HCP 0 – 18:
1. místo – Jozef Chovanec
2. místo – Andrej Melnik
3. místo – Miroslav Hořejší
4. místo – Martin Kučera
5. místo – Michal Gabor

Kategorie HCP 18,1 – 36:
1. místo – Petr Suchánek
2. místo – Horst Siegl
3. místo – Jaroslav Jachim
4. místo – Daniel Arnošt
5. místo – Daniel Böhm

Kategorie HCP 37- 54:
1. místo – Jiří Roth
2. místo – Fabrice Tamegger
3. místo – Jana Mandíková
4. místo – Tatiana
5. místo – Karel Zelený

Vložené soutěže:
Longest drive muži: Jan Krejčí
Longest drive ženy: Eva Paldusová
Nearest to the pin: Andrej Melnik
Trouble shot: Jaroslav Sládek