obarvení leva cast 4. 4. 2018
obarveni prava cast 4. 4. 2018
obarveni top 4. 4. 2018

V Praze začne kvalifikace na Ryder Cup 2018

29.08.2017 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice Novinky
A A A
Tiskovka

Tiskovka Czech Masters 2017

Martin Kaymer, Darren Clarke, Lee Westwood a John Daly už jsou v Praze. Dnes se pražském hotelu Intercontinental účastnili tiskové konference  u příležitosti zahájení 4. ročníku D+D Real Czech Masters.  Velikány světového golfu doprovázel na tiskovce ředitel Ryder Cupu Evropa Richard Hills, zástupce hlavního partnera Raiffeisenbank Igor Vida a promotér Petr Dědek.

Přítomnost ředitele evropského Ryder Cupu Richarda Hilla znamená, že se na Albatrossu zahájí bodování do kvalifikace na Ryder Cup 2018. Richard Hill také přivezl a vystavil skutečný Ryder Cup.

Nikdo z hráčů není v Praze poprvé. Clarke a Westwood zde již před dvaceti lety hráli Chemapol Open, kdy Westwood skočil sedmý (-13) a Clarke dvacátý (-10). „Zkoušíte moji paměť zbytečně, “ smál se Clarke připomínce této akce. „Co bylo před dvaceti lety si nepamatuji. Vlastně ano, celý týden jsem strávil na baru,“ vzpomněl si Clarke.

„Byl jsem tu v lednu  soukromě,“ prozradil Kaymer. „Obdivoval jsem architekturu, atmosféru, lidi, restaurace,“ vzpomínal německý hráč . „A půjdu se podívat na zápas Německo-Česko, budu samozřejmě fandit Německu,“ těší se Kaymer.“

John Daly, který je kmotrem syna Petra Dědka Danyho má Prahu moc rád. „Praha je pro mě příjemným místem, jsem rád, že tu mohu být znova. Je to skvělé město. „

Po tiskovce se hráči odebrali na loď přistavenou u Čechova a odpluli k připravenému pontonu s greenem nedaleko Karlova mostu, na který odpalovali několik ran v soutěž s dětmi a českými profesionály.

 

*