Pozvánka na turnaje do Benátek, Slavkova a Terezína

21.04.2013 | Martin Kučera | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Rádi bychom vás pozvali na další turnaje, které patří do otevřené série turnajů Golf.cz Open Tour pořádané naším webovým portálem www.golf.cz.

První turnaj se hraje tento čtvrtek 25. 4. v Benátkách nad Jizerou. Benátky měly ze začátku sezony problémy s greeny, které jsou den ode dne kvalitnější, takže se již bude patovat dobře. Cena turnaje včetně startovného je 1 100,-Kč. V ceně je svačina, občerstvení během hry a oběd po hře. Bližší informace a registraci můžete provést zde.

Druhý turnaj se hraje v pátek 26. 4. ve Slavkově (Austerlitz). Cena včetně startovného je 1 350,-Kč (běžné denní green fee 1 250,-Kč. V ceně je svačina, občerstvení během hry a oběd po hře. Bližší informace a registraci můžete provést zde.

Třetí turnaj se odehraje ve čtvrtek 2. 5. na oblíbeném terezínském hřišti Kotlina. Kapacita turnaje je omezena, neboť se bude hrát 2×9 jamek. Cena turnaje včetně startovného je 1 000,-Kč. V ceně je svačina, občerstvení během hry a oběd po hře. Bližší informace a registraci můžete provést zde.

Budeme se těšit na vaši účast!