Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

POZOR, SÉRIE TURNAJŮ O DIGITÁLNÍ FOTOAPARÁTY OLYMPUS ZAČÍNÁ UŽ 13. DUBNA!

08.04.2003 | Redakce | publikováno v rubrice Novinky
A A A

V této sezóně se v Darovanském dvoře uskuteční dvě dlouhodobé stablefordové soutěže pro domácí a hostující hráče. Tou první bude Olympus Grand Prix na jaře a na podzim, tou druhou Letní pohár Exim Tours v červenci a srpnu. Pro čtyři vítěze obou tour, tj. vždy pro dva nejlepší domácí hráče a dva nejlepší hostující hráče, jsou připraveny opravdu atraktivní ceny. Pozor, začínáme už 13. dubna 2003 prvním turnajem Olympus Grand Prix!Hlavní partnerem 13 turnajů Grand Prix je společnost Olympus. Série začne prvním turnajem už v neděli 13. dubna a ukončena bude finálovým turnajem v neděli 2. listopadu. V celkovém hodnocení Olympus Grand Prix se objeví jen hráči a hráčky, kteří budou startovat v 7 a více turnajích. Vítězem se stane hráč či hráčka s nejvyšším součtem stablefordových bodů v sedmi svých nejlépe hodnocených turnajích.

Ceny pro vítěze: nejlepší hráč Olympus Grand Prix 2003 s domovským členstvím v Golf klubu Darovanský dvůr získá digitální fotoaparát Olympus mju 400 Digital s příslušenstvím a pouzdrem, nejlepší hostující hráč Olympus Grand Prix 2003 získá digitální fotoaparát Olympus mju 300 Digital s příslušenstvím a pouzdrem, hráči na druhém a třetím místě v obou kategoriích získají od společnosti Olympus drobné upomínkové ceny
(mikina, čepice, golfový deštník aj.).

Hlavní partnerem 8 turnajů Letního poháru je cestovní kancelář Exim Tours. Série začne prvním turnajem v neděli 6. července a ukončena bude finálovým turnajem v neděli 31. srpna. V celkovém hodnocení Letního poháru Exim Tours se objeví jen hráči a hráčky, kteří budou startovat v 5 a více turnajích. Vítězem se stane hráč či hráčka s nejvyšším součtem stablefordových bodů v pěti svých nejlépe hodnocených turnajích.

Ceny pro vítěze: nejlepší hráč Letního poháru Exim Tours 2003 s domovským členstvím v Golf klubu Darovanský dvůr a nejlepší hostující hráč získají týdenní golfový pobyt pro jednu osobu v Tunisku v zimě 2003-2004 (v ceně pobytu je letecká doprava z Prahy do Tuniska a zpět, transfer z letiště do hotelu a zpět, ubytování v luxusním ***** hotelu Melia Mouradi Palace v Port El Kantaoui s polopenzí poblíž golfového hřiště, služby delegáta, základní cestovní pojištění, letištní a bezpečnostní taxy).

Termíny konání všech turnajů Olympus Grand Prix 2003 a Letního poháru Exim Tours 2003 najdete v kalendáři turnajů v Darovanském dvoře na rok 2003 v golfových ročenkách a na serveru ČGF www.cgf.cz/turnaje, kde už se můžete přihlašovat! Držíme vám palce a těšíme se na vaši hojnou účast!