Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Poznamenejte si termín Golf Show

17.01.2009 | Redakce | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Připomínáme  všem příznivcům golfu nový termín konání v pořadí již 14. ročníku mezinárodního veletrhu golfového vybavení a turistiky – Golf Show 2009, který se bude konat ve dnech 20. – 22. března 2009 v prostorách Veletržního paláce Praha.  Původně plánovaný termín  byl 13. – 15. 3. 2009.

Co nového pro vás v rámci veletrhu GOLF SHOW 2009 připravujeme?

Ve spolupráci s agenturou CzechTourism panel na téma: Jak pokročil golfový turismus ve východní Evropě, s aktivní účastí českých i zahraničních zástupců z golfového průmyslu a incoming workshop s účastí cca 15 zahraničních touroperátorů.

Ve spolupráci s ČGF pozvání všech účastníků volební konference, která se bude konat v hotelu Intercontinental v sobotu 14. 3. 2009. Jak je všeobecně známo, na této konferenci dojde k volbě prezidenta ČGF na další volební období.

Na veletrhu GOLF SHOW 2009 bude představena nová sekce s názvem INCENTIVE GOLF HOUSE. Motivační turistika je v současné době nejvíce se rozvíjející oblastí cestovního ruchu. Téměř každá z větších firem pořádá různé firemní akce pro své obchodní partnery či zaměstnance, které zvyšují loajalitu vůči zaměstnavateli, utužují vztahy, tmelí pracovní kolektivy a v neposlední míře působí formou odměny – od golfových turnajů přes sportovně relaxační pobyty k poznávacím zájezdům. Tato sekce bude věnována právě nabídkám pro firemní klientelu.

Pro návštěvníky bude opět k dispozici driving range s možností vyzkoušet si golfový švih za dohledu profesionálních trenérů a členitý putting green zn. Private Green s více jamkami, kde rychle a snadno zjistíte, jak jste na tom s patováním. Pro vystavovatele se chystá netradiční welcome party na největší golfové jachtě světa, která kotví u Libeňského mostu. Zda bude i s ohňostrojem se nechte překvapit.

Organizátor veletrhu GOLF SHOW 2009 podpoří také charitativní projekt Pink Ribbon Golf a Ligy proti rakovině prsu, které najdete exkluzivně právě na veletrhu GOLF SHOW 2009.

Závěrem menší statistika z předchozího ročníku – v roce 2008 představilo na 13. ročníku veletrhu GOLF SHOW svoji nabídku rekordních 115 firem, na které se přišlo podívat téměř 5 000 návštěvníků. Další statistické údaje a informace najdete na internetových stránkách www.golfshow.cz.

Poznamenejte si datum a místo konání již dnes a přijďte   na největší golfový veletrh v České republice!

 

www.golfshow.cz