Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Potvrzeno – partnerem PGA Czech Golf Open na Čeladné je Vodafone

17.02.2009 | Redakce | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Peter Kovarčík z pořadatelské Altamira Agency  oznámil na dnešní tiskové konferenci,  že hlavním partnerem PGA Czech Golf Open je komunikační společnost Vodafone Czech republic.  Prvního turnaj PGA European Tour v Česku se koná 27.7. – 2.8.09 v Čeladné. Mediální tváří, která ozdobí vizuály, billborady a reklamy na akci je španělský golfista  Miguel Angel Jiménez.  Ode dneška jsou také v předprodeji vstupenky na portálu SazkaTicket.

Největší událost této sezóny – turnaj Czech Golf Open 2009 v Čeladné – dostává stále zřetelnější kontury. Turnaj, který po dlouhých 12 letech přivede do České republiky znovu nejlepší evropské profesionální hráče, se v Beskydech bude hrát od 27. července do 2. srpna.

   Jedním z hlavních partnerů turnaje ze série PGA European Tour se v těchto dnech stala společnost Vodafone Czech Republic. „Sledujeme golfový boom v České republice a vnímáme rostoucí význam golfu pro naše firemní klienty,“ vysvětlil tento krok Pavel Kusý, marketingový ředitel pro firemní zákazníky. „Akce, které Vodafone sponzoruje, si velmi pečlivě vybírá. Musí mít velkou přidanou hodnotu. A Czech Golf Open takovou akcí je.“

   Dnešním dnem byl zahájen veřejný prodej vstupenek na tento turnaj, a to prostřednictvím ticket portálu společnosti Sazka. Další možností, jak vstupenku získat, je navštívit webové stránky www.pgaczechgolfopen.cz. „K dnešnímu dni máme prodáno více než tisíc vstupenek,“ řekl Peter Kovarčík z promotérské společnosti Altamira Agency. „Prodána je dále zhruba polovina V.I.P. karet a 55 procent hráčských míst v Pro-Am turnaji.“ Pokud jde o ceny, V.I.P. karta stojí 100 tisíc Kč, hráčské místo v Pro-Am turnaji 250 tisíc Kč. „Počítáme však s tím, že od začátku dubna budou ceny V.I.P. karet i hráčských míst zvýšeny o zhruba 20 procent,“ dodal Peter Kovarčík. Zajímavou informací bezesporu je, že očekávaných 30 tisíc diváků, kteří se v červnu přijedou podívat na Austrian Open ve Fontaně u Vídně, dostane do ruky leták s pozvánkou na další turnaj PGA European Tour v moravské Čeladné.

   Jak silné bude startovní pole Czech Golf Open 2009? Na které hráče se diváci mohou těšit? „Náš turnaj má velmi dobrou publicitu mezi hráči,“ odpovídá na takovéto otázky Pavel Slabý z Altamira Agency. „Sami jsme oslovili téměř 40 agentů. Vypadá to, že v Čeladné budou hrát opravdu zvučná jména jako Miguel Angel Jiménez, Martin Kaymer, Paul Casey či José Maria Olazábal.“ Hrát se bude o celkovou dotaci ve výši dva a půl miliónu euro, což je na úrovni tak významných turnajů jako např. nedávný Dubai Desert Classic .

   Významnou součástí turnaje bude doprovodný a společenský program. V Čeladné bude v rámci charitativní akce představen nejdražší golfový míček na světě. Je ze zlata a briliantů a jeho cena je rovný milión dolarů. V.I.P. hosté společnosti Vodafone si určitě užijí dvě módní přehlídky dámského a pánského oblečení či galavečer s Big Bandem Felixe Slováčka. Na své si však přijdou i všichni ostatní, kdo na přelomu července a srpna do Čeladné přijedou. Už brzy nás sem začnou lákat billboardy s tváří vynikajícího španělského hráče Miguela Angela Jiméneze.

Luboš Klikar, foto Antonín Krčmář

 

Odkazy ……. PGA Czech Golf Open …….. Prodej vstupenek Sazka Ticket  portál ………….. Prosper GC Čeladaná