Potkaly se u Alama

01.11.2013 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Růžičková a Vlčková

Dvě z našich nejlepších amatérských hráček, které studují ve Spojených státech, se sešly na turnaji Alamo Invitational v texaském San Antoniu. Kateřina Růžičková studuje na univerzitě Texas A&M v College Station, kde se studenti titulují Texas Aggies. Karolína Vlčková studuje na University of Florida v Gainesvillu, kde se pro změnu nazývají  Florida Gators. Univerzity jsou od sebe  vzdáleny přes 1500 kilometrů, asi jako z Prahy do Neapole. Přesto se české dívky sešly uprostřed Texasu na golfovém turnaji.

Kateřina Růžičková se na turnaji umístila na 4. pozici (71,70,70 -5), Karolína Vlčková na 32. pozici (72,73,74 +3). V týmové soutěži předstihla Vlčkové Florida Růžičkové Texas o pět ran. Florida skončila na 4. místě (-9) , Texas A&M se dělila o konečnou 5. pozici (-4). Česko bylo na Alamo Invitational dobře reprezentováno.

Mimochodem: s Vlčkovou v týmu Gators hraje Španělka Camilla Hedberg, loňská akademická Mistryně světa z Ypsilonky a Slovinka Ursa Orehek, letošní Mistryně České republiky na rány z Karlových Varů. Svět už je prostě malý.

Odkazy: … Texas A&M UniversityUniversity of Florida

 

.