Pohár Mistrů 2018 – Pokorný a Burdová

14.10.2018 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice Novinky
Dominika Burdová a Jakub Pokorný

Czechgolfproduction – Tipsport Pohár Mistrů Klubů, Konopiště (13. – 14.10.2018)

Jakub Pokorný a Dominika Burdová se na Konopišti stali vítězi čtrnáctého ročníku Tipsport Poháru Mistrů 2018, setkání Mistrů a Mistryň z klubů celé České republiky ve hře na rány brutto.

Jakub Pokorný z GC Cihelny zvítězil po kolech 68,72 (-4) před Greggem Lavoie (-3) z GC Erpet Praha  a Jaromírem Černým z GC Austerlitz.

Dominika Burdová z GC Grabštejn zvítězila po kolech 72,76 (+4) před Terezou Vidurovou z Park GC Ostrava (+10) a Eliškou Zejdovou z Loreta GC Pyšely (+13).

Pokorný získal pro svůj klub částku 50.000 kč na podporu mládežnického golfu v Cihelnách.

„Takřka perfektní podmínky a velmi pěkně připravené hřiště, nám dovolily pěkné výsledky. Po double bogey na osmnácté jamce jsem měl strach, že budeme turnaj končit rozehrávkou. Měl jsem štěstí, a pokusím se navázat na sérii Vojty Dostála, který vyhrál minulé tři ročníky“, řekl vítězný Jakub Pokorný.

Výsledková listina:  muži    ženy