Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Pohár klubů družstev do 16 let Eltodo – zvítězil Park GC TJ Mittal Ostrava

02.08.2007 | Redakce | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Finále poháru klubů smíšených družstev do 16 let se konal v rezortu GC Mnich v Nové Bystřici. O pohár přijelo bojovat osm družstev, která v červnu prošla kvalifikací v Hrádku, Hluboké, Olomouci a Líšnici. Pohár získalo družstvo Park GC TJ Mittal Ostrava ve složení: Josef Janík, Jan Khýr, Martina Lančová, Zuzana Lančová, Jan Pniak a Martin Sedláček, kapitán René Pink.
Na druhém místě se umístil Royal GC Mariánské Lázně, na třetím GC Olomouc.

Pohár klubů smíšených družstev do 16ti let 2007 Eltodo vyhrálo družstvo Park GC TJ Mittal Ostrava, které v dramatickém finále porazilo Royal GC Mariánské Lázně 5,5:3,5, dva zápasy pokračovaly na 19 jamce.
Ostravský klub vyřadil ve čtvrtfinále favorizovaný GC Erpet Praha také v dramatickém boji, který se za stavu 4:4 rozhodoval v rozehrávce na 19 jamce. Družstvo Park GC TJ Mittal Ostrava hrálo ve složení: Josef Janík, Jan Khýr, Martina Lančová, Zuzana Lančová, Jan Pniak a Martin Sedláček. Družstvo vedl kapitán René Pink.

Semifinále bylo potom jednoznačné, hráči a hráčky PGCO vyhráli nad družstvem GC Karlovy Vary 7:2, které se dostalo do semifinále přes GK Hradec Králové výsledkem 5,5:3,5 bodu. Royal GC Marianské Lázně měl cestu do finále mnohem jednoduší a ve čtvrtfinále porazil GC Beřovice 7:2, v semifinále potom GC Olomouc 7,5:1,5.

Bronzové medaile získalo družstvo GC Olomouc, které ve čtvrtfinále porazilo Novou Ameriku CC 7:2 a v boji o 3.místo porazilo GC Karlovy Vary 6,5:2,5.

Poděkování patří Golf Resortu Monachus, který se tradičně velmi dobře zhostil role pořadatele této soutěže.

Konečné pořadí:

1. Park GC TJ Mittal Ostrava
2. Royal GC Mariánské Lázně
3. GC Olomouc
4. GC Karlovy Vary
5. – 6. GK Hradec Králové
5. – 6. GC Beřovice
7. – 8. GC Erpet Praha
7. – 8. Nová Amerika Country Club

Výsledky