obarvení leva cast 4. 4. 2018
obarveni prava cast 4. 4. 2018
obarveni top 4. 4. 2018

Playing vs Teaching – vítězí Playing Pro

21.04.2017 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice Novinky
A A A
Winner43

Vítězní Playing Pro

Skončil první ročník týmového utkání soutěžně hrajících profesionálů (Playing Pro) proti vyučujícím profesionálům (Teaching Pro). Obě kategorie jsou členským statutem PGAC.

Hrály se tři karlštejnské devítky. Na první se hrály foursomy, na druhé fourbally a na třetí singly.
V dopoledních zápasech byly síly vyrovnané, po ranních čtyřhrách byl stav 3:3. Rozhodly odpolední singly,ve kterých Playing Pro výrazně zvítězili 4,5: 1,5.
První ročník Playing-Teaching vyhráli soutěžní hráči 7,5:4,5. Na výsledku však ani trochu nezáleží. Všichni profíci si s chutí zahráli vůbec první týmovou soutěž od amatérských let, vtípky a pošťuchování nebralo konce, setkali se dávní přátelé a příjemně si zahráli.

Organizátor Jan Juhaniak sklidil hodně chvály a díků. Úspěchu akce pomohlo i počasí, které se sice moc nesnažilo, ale nakonec se dalo v pohodě hrát.  Nakonec, profesionální golfisté nejsou z cukru.

Výsledková listina

Skore

.

Juhaniak

Jan Juhaniak

Úvod
Po úspěšném Babím Létu a stále probíhajícím Czech Pro Am přichází český profesionál Jan Juhaniak s dalším, velmi atraktivním formátem soupeření českých profesionálů.
Tentokrát proti sobě postavil dvě kategorie členů PGAC, hrající profesionály Playing Pro a učící profesionály Teaching Pro.

První měření  sil začne tento pátek, 21. dubna na Karlštějně. Formát hry je klasický Ryder Cup, zhuštěný do jednoho dne. Dopoledne se bude jednu devítku hrát foursomy, druhou fourbally. Odpoledne se na třetí devítce odehrají singly.
Nehrajícím kapitánem týmu Teaching Pro je Jan Juhaniak, nehrajícím kapitánem Playing Pro je Roman Svoboda.

„Playing pro jsou mírnými favority, ale nelze zapomínat, že mezi Teaching Pro se najdou skvělí hráči. Dokazují to výsledky Czech Pro-Am Teaching Tour. Nebude to jednostranná záležitost,“ vyjádřil se Juhaniak pro noviny Hrajeme Golf. „Pohár vítězi věnuje česká PGA. Doufám, že se turnaj stane tradicí a že získá prestižní místo. Nevím, že by se něco takového hrálo někde jinde. Diváci na Karlštejně jsou samozřejmě vítáni,“ dodal Jan Juhaniak.

Sestavy týmů:

Hracib.