Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Pilsner Urquell bude v názvu Czech PGA Tour další tři roky

25.03.2010 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice Novinky
A A A

podpisPlzeň, 25. března 2010 (freedrive) – Zástupci Plzeňského Prazdroje a PGA of Czech Republic se sešli, aby stvrdili spolupráci nejslavnějšího českého piva s golfem. Pilsner Urquell naváže v následujících třech letech na spolupráci se soutěží Pilsner Urquell Czech PGA Tour. Ta ponese podle smlouvy, kterou dnes podepsali generální ředitel Plzeňského Prazdroje Doug Brodman a prezident PGA Czech Petr Nitra, jméno plzeňského piva až do roku 2012.

“Na golfových hřištích v Česku se golfisté setkávají s naším pivem již od roku 2001. Pilsner Urquell podporuje české profesionály a v českém i světovém golfu je hodně vidět. Věříme, že naše podpora pomůže českým golfistům k úspěchům ve světových soutěžích, a že je častěji budeme vídat spolu s pivem Pilsner Urquell na turnajích té nejvyšší úrovně. Jako generální partner Českého olympijského týmu také věříme v účast českého golfisty na olympijských hrách v roce 2016,“ řekl Doug Brodman, generální ředitel a předseda představenstva Plzeňského Prazdroje.

nazdravi„Zásluhou silných partnerů, jakým je pro nás značka Pilsner Urquell, se zvedá kvalita Pilsner Urquell Czech PGA Tour a tedy i zájem špičkových golfistů o české turnaje. Díky partnerství se hraje více turnajů než dříve a na kvalitních hřištích. Současně se zvyšuje i sportovní úroveň hráčů, kteří na naše turnaje přijíždějí ze zahraničí. A právě konfrontace s tvrdou mezinárodní konkurencí pomáhá zlepšovat výkonnost českých profesionálů,“ řekl Petr Nitra, prezident PGA of Czech Republic.

Pilsner Urquell je partnerem golfu od roku 2001. V Česku se jedná především o Pilsner Urquell Czech PGA Tour a partnerství s nejvýznamnějšími golfovými hřišti. Pro rok 2010 je již také domluvena spolupráce s Casa Serena Open, podnikem hraným na Roztěži u Kutné Hory v rámci seniorské European PGA. Na mezinárodním poli je nejvýznamnější partnerství s The Open Championship, nejstarším a nejprestižnějším golfovým turnajem světa. Propojení s golfem funguje také v dalších zemích jako aktivita místního zastoupení značky.

foto PGA C