ČPP – LEFT
ČPP – RIGHT
ČPP – TOP

PGAC Skalica -Šebrle bez reklam

11.05.2014 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Roman Šebrle

Roman Šebrle nastoupil ve druhém turnaji Czech PGA Tour ve slovenské Skalici v oblečení bez reklam. Fotografie vlevo je z dnešní osmé jamky ve Skalici.

Vyhověl tak výzvě komise pro amatérský status České golfové federace, která ho podle odst. 8.2 vyzvala, aby na svém oblečení nenosil reklamy svých podporovatelů.

Spor s národním orgánem řízení golfu se zdá být zažehnán. Šebrle by v případě nerespektování výzvy mohl mít problém s přechodem k profesionálům. K přestupu k profesionálům totiž každý amatér potřebuje podle aktuálně platných předpisů české PGA souhlas České golfové federace.

 

 

.

Počet přečtení: 2 240
Komentáře
 • David napsal:

  Dobrý den, chápu správně, že pan Šebrle nebyl potrestán žádným způsobem? Narozdíl od jiných amatérů, kterým byl amatérský status odebrán. A to se ve světě sportu zcela určitě nepohybovali na takové profesionální úrovni jako on, ani kolem sebe neměli profesionálního trenéra působícího na jednom z top resortů? Tedy stejný metr v ČR nenajdu ani v golfu. Smutné. V podstatě na tom Šebrle a jeho golfový tým jen vydělal – opět reklamou. Kterou se paradoxně porvinil…

 • Zapoj se do diskuze

  Jméno:
  E-mail:
  Váš příspěvek:

  TOPlist
  Mediaboard Square 300 Skanska
  Square 300 Šípková 25. 9. – 8. 10. 2017