Petr Dědek junior neprošel v Maroku cutem

28.03.2015 | Dagmar Dandová | publikováno v rubrice Novinky

European Tour – turnaj Trophee Hassan II – Agadir, Maroko. Hřiště Golf du Palais Royal. 26.-29. března 2015

Český hráč Petr Dědek junior (22) skončil v Maroku po druhém kole. Zahrál skore +16. První i druhé kolo na hřišti Golf du Palais Royal dal na 80 ran.

Ve druhém kole zahrál dvě double bogey (na 1. a 5. jamce), čtyři bogey a zbytek v paru. Hru mu komplikoval silný vítr.

“Dal jsem do toho maximum, ale bylo to těžké,” napsal na svůj Facebook český hráč, který skončil na děleném 131. místě.

Turnaj v Maroku vyhrál Skot Richie Ramsaytel se skore -10 (72, 66, 71, 69) a získal 250 000 euro. Na 2. místě skončil Francouz Romain Wattel s – 9. Na 3. příčce se umístilo hned šest hráčů: George Coetzee, Pablo Larrazábal, Mikael Lundberg, Kevin Phelan,Jaco Van Zyl a Chris Woods s výsledkem – 8.

Trophée Hassan II : Highlights

Počet přečtení: 1 491