Obarvení od 10. 6. 219 levá část
Obarvení od 10. 6. 219 pravá část
Obarvení od 10. 6. 2019 horní část

Perrier: Překonal jsem rekord Brookse Koepky

31.05.2016 | Relmost | publikováno v rubrice Novinky, Rozhovory
A A A

PerrierFrancouz Damien Perrier se stal vítězem 5. ročníku D+D REAL Czech Challenge v Golf Resortu Kunětická Hora. Vyhrál s výsledkem -24. Srovnal tak rekordní skóre Andrease Harta z roku 2012.

Perrier o jednu ránu zdolal své spoluhráče ze závěrečného flightu. Dalšího Francouze Saddiera a Angličana Smitha. Stal se třetím vítězným Francouzem v pětileté historii turnaje.

Moje hra se postupně zlepšovala, ale nečekal jsem, že vyhraju. Dokázal jsem to, ale nebylo to jednoduché,“ řekl Perrier po závěrečném vyhlášení.

 Na titulu vydělal 28 tisíc Euro. Perrier se už ve třetím kole zapsal do historie hřiště pod Kunětickou horou, když výsledkem 62 ran vyrovnal rekord hřiště Brookse Koepky.

„Když jsem včera zahrál birdie na poslední jamce vůbec mě nenapadlo, že jsem vyrovnal rekord. Navíc jsem se dozvěděl, že je to rekord Brookse Koepky, hráče TOP 20 světového žebříčku. Tehdy jsem tu hrál taky, ale neprošel cutem. Tak doufám, že mě čeká podobná kariéra jako Brookse,“ zmínil Perrier.

 Poprvé v této sezóně ho jako caddy doprovázela přítelkyně Marina. Hned mu přinesla štěstí.

„Byla pro mě nesmírně důležitá. Moc jí za to děkuji. Pomáhala mi se strategií. Nebyla to pro ni jednoduchá pozice,“ řekl 27 letý Perrier.