PB Středoškolský pohár 2013 … a Dominik Hašek 15 let po Naganu

07.05.2013 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Středoškolský pohár 2013

Sedmý ročník Středoškolského poháru se uskutečnil opět ve Mstěticích u Prahy. Pětaosmdesát středoškoláků, rozdělených do devětadvaceti družstev hrálo o titul nejlepšího středoškolského týmu České republiky. Turnaj je součástí kalendáře České golfové federace.
Zvítězilo A družstvo  PB-Vyšší odborná škola a Střední škola managementu ve složení Petr Horáček, Filip Mrůzek a Adam Rajmont.  O druhé místo se podělili První české gymnázium v Karlových Varech a Gymnázium Oty Pavla v Praze.

 

 

 

 

 

Středoškolský pohár 2012

Sedmý ročník mistrovství České republiky středoškolských družstev, nesoucí název PB Středoškolský pohár, je za dveřmi.
Letošní ročník je připraven navázat na novinky z loňského přelomového ročníku, kdy byl umožněn start posledním ročníkům „základek“ a prvním ročníkům „vošek“.

PB Středoškolský pohár 2013 pokračuje v tradici kláními na hřišti GC Mstětice 7. května 2013, ale z organizačních důvodů má o necelý měsíc předsunutou uzávěrku přihlášek.

Akce je součástí oficiálního kalendáře turnajů ČGF. Program začíná slavnostním nástupem družstev v 8:30.

Optimálně tříčlenná družstva reprezentující svou školu hrají postupným startem systémem na rány bez vyrovnání se dvěma nejlepšími výsledky na každé jamce.

Soutěž pořádá PB – Vyšší odborná škola a Střední škola managementu, s.r.o., kde již sedmým rokem fungují třídy s rozšířeným golfovým vyučováním teorie i praxe, a to ve spolupráci se společností INGOLF s.r.o., která je spoluautorem konceptu a promotérem akce.

Účast pro slavnostní odpal letos přislíbil další olympijský vítěz z Nagana, držitel Stanleyova poháru a po Kateřině Neumannové další sportovní legenda, hokejový brankář Dominik Hašek.

PB Středoškolský pohár 2013 pokračuje v tradici a ve formátu, který podporuje i studentský život, hrdost na svou školu, čest, slávu a respekt spolužáků, bourání bariér mezi studenty a pedagogy.

Z archivu Golf.cz:

Loňské video:

Středoškolský pohár:… 2012 … 2011 … 2010 …  2008 … 2007

 

.