Obarvení od 10. 6. 219 levá část
Obarvení od 10. 6. 219 pravá část
Obarvení od 10. 6. 2019 horní část

PB Středoškolský pohár 2011

21.04.2011 | Redakce | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Pátý ročník slibuje jeden z vrcholů golfové sezóny. Spilková tváří tvář proti Mrůzkovi na jeho domácím hřišti, nový putovní pohár a jubilejní pátý ročník.

Srdečně zveme všechny středoškoláky a jejich spolužáky na jubilejní již 5 . ročník golfové události, kdy své síly poměří tříčlenná družstva středních škol z celé ČR. PB – Středoškolský pohár 2009 pokračuje v tradici „studentského“ Ryder cupu kláním na v GC Mstětice, 10. května 2011

PB – Středoškolský pohár 2009 tak pokračuje v tradici a ve formátu, který kromě golfových bojů podporuje studentský život, hrdost na svou školu, čest a slávu arespekt spolužáků a další hezké věci, které v životě mají neméně tak důležité místo jako pěkné skóre.
Loňského ročníku se zúčastnilo celkem 30 středoškolských družstev – tedy celkem 90 juniorských hráčů. Do Mstětic přijede na speciální pozvání i středoškolský výběr Slovenské juniorské reprezentace.

Klára Spilková

Program začíná slavnostním nástupem družstev v 8.30. Po slavnostním nástupu družstev a po zaznění české státní hymny zahájí soutěž juniorka z nejpovolanějších – slavnostní odpal jubilejního pátého ročníku odpálí Klára Spilková, nejúspěšnější hráčka české historie, nejmladší účastníce profesionální Ladies European Tour a studentka jedné z účastnících se škol.

Pro pátý ročník je připraven nový putovní pohár a upomínková plaketa pro všechny aktivní účastníky.

S postupným startem se hraje systémem na rány bez vyrovnání se dvěma nejlepšími výsledky na každé jamce. Své školy reprezentuje tradičně drtivá většina reprezentantů České republiky a tak o skvělá skóre není vůbec nouze.

Titul přijedou obhajovat družstvo z pořádající školy vedené Filipem Mrůzkem, jedním z nejlepších mužských hráčů české současnosti, také profesionál. S ohledem na účast Kláry Spilkové se dá očekávat lítý boj těchto dvou hráčů nejen v soutěži družstev ale i v soutěži jednotlivců…

Filip Mrůzek

PB Středoškolský pohár je součástí oficiálního kalendáře turnajů ČGF.
Soutěž pořádá PB – Vyšší odborná škola a Střední škola managementu, s.r.o., kde již 5. rokem fungují třídy s rozšířeným golfovým vyučováním teorie i praxe ve spolupráci se společností INGOLF s.r.o., která je zároveň promotérem akce.

Zveme školní družstva i fanoušky. Parkoviště školních autobusů připraveno.
Od družstev očekáváme zábavné názvy, jednotné školní golfové „dresy“, roztleskávačky, fan kluby a další náležitosti. Máte možnost navázat nová přátelství, poměřit se s ostatními školními družstvy a užít si spoustu legrace.

Více informací a přihlášky najdete na www.ingolf.cz

Z archivu Golf.cz – Středoškolský pohár: … 2010 … 2009 … 20082007

Alan Babický