Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

PB – Středoškolský pohár 2010

26.04.2010 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice Novinky
A A A

logio_StredoskolskPoharSrdečne zveme všechny středoškoláky a jejich spolužáky na již 4. ročník golfové události, kdy své síly poměří tříčlenná družstva středních škol z celé ČR. PB – Středoškolský pohár 2009 pokračuje v tradici „studentského“ Ryder cupu.

 PB – Středoškolský pohár 2009 tak pokračuje v tradici a ve formátu, který kromě golfových bojů podporuje studentský život, hrdost na svou „alma mater“ a další hezké věci, které v životě mají neméně tak důležité místo jako pěkné skóre.

chumel Loňského ročníku se zúčastnilo celkem 27 středoškolských družstev – tedy celkem 81 juniorských hráčů. Do Mstětic přijel na speciální pozvání i středoškolský výběr Slovenské juniorské reprezentace zastoupený dvěma družstvy – obě družstva se pro letošní ročník omlouvají, neboť na stejný termín jsou všichni členové povoláni na soustředění juniorské reprezentace.

 Program začíná slavnostním nástupem družstev v 8.30. Po slavnostním nástupu a po zaznění české státní hymny se pomyslného žezla ujme patronka PB – Středoškolského poháru olympijská vítězka v běhu na lyžích a nadšená golfistka Kateřina Neumannová, která zahájí golfové klání slavnostním odpalem.

 S postupným startem se hraje systémem na rány bez vyrovnání se dvěma nejlepšími výsledky na každé jamce. Své školy reprezentuje tradičně drtivá většina reprezentantů České republiky a tak o skvělá skóre není vůbec nouze.

 Titul přijedou obhajovat a putovní pohár k novým bojům přiveze družstvo z Gymnázia Kladno, které loni s výsledkem 142 ran – tedy 2 pod par – skončilo na prvním místě. Hráli ve složení Karolína Vlčková, Michal Pospíšil a Martin Pospíšil.

vitezove O pouhou jedinou ránu skončilo na druhém místě reprezentační družstvo „duchovní matky Středoškolského poháru“ tedy PB – Vyšší odborné školy a Střední školy managementu, s.r.o.,  ve složení Petr Heider, Matěj Maštalíř a Filip Mrůzek.

 S výsledkem 145 ran na třetím místě skončilo reprezentační družstvo Gymnázia a Obchodní akademie Mariánské Lázně ve složení Rudolf Nechanický, Eliška Krupnová a Petr Krejčí.

 PB Středoškolský pohár je součástí oficiálního kalendáře turnajů ČGF.

 Soutěž pořádá PB – Vyšší odborná škola a Střední škola managementu, s.r.o., kde již 4. rokem fungují třídy s rozšířeným golfovým vyučováním teorie i praxe ve spolupráci se společností INGOLF s.r.o., která je zároveň promotérem akce.   

 Zveme školní družstva i fanoušky. Parkoviště školních autobusů připraveno.

 Od družstev očekáváme zábavné názvy, jednotné školní golfové „dresy“, roztleskávačky, fan kluby a další náležitosti. Máte možnost navázat nová přátelství, poměřit se s ostatními školními družstvy a užít si spoustu legrace.

Více informací a přihlášky najdete na www.ingolf.cz