ČPP – LEFT
ČPP – RIGHT
ČPP – TOP

Open Championship v St. Andrews: Výhled snů je k mání, za kolik?

18.02.2010 | Aneta Zárubová | publikováno v rubrice Novinky
A A A
výhled z apartmánu
výhled z apartmánu

Výhled z apartmánu na Gibson Place na osmnáctý green je za normálních okolností na tři čtvrtě století doménou bývalého šéfredaktora Golf Magazine, George Peppera. Americká asociace golfových architektů (ASGCA ) ho označila za jednoho z největších znalců ve svém oboru a i jinak je v golfovém světě velmi uznávanou a vlivnou osobností.

Letos se ale Pepper, který nyní působí jako šéfredaktor Links Magazine, rozhodl trávit léto v USA. Jeho apartmán na bezkonkurenčním místě v St Andrews tak bude v době prestižního turnaje volný pro jiné golfové nadšence.

Šťastlivec, který bude v apartmánu bydlet, si bude užívat nejen nádherný výhled, ale i jiné výhody Pepperova domova. Právě zde hostil nemálo známých golfistů i herce Billa Murraye, který je zároveň spoluautorem jeho knihy Cinderella Story – My Life in Golf. Své zážitky ze života v St. Andrews a z pozorování děje na golfovém hřišti Old Course Pepper popisuje v knize Two Years in St Andrews (Dva roky v St. Andrews).

Nezapomenutelný zážitek

Pepper nejvíce vzpomíná na moment, kdy viděl z okna Jacka Nicklause, jak se loučí s publikem. Má fotku, na které je loučící se Nicklaus a v pozadí on se svou ženou Libby mávající z okna apartmánu. Před časem se nechal slyšet, že když člověk pozoruje děj na hřišti z takové blízkosti, cítí se součástí celé vzrušující akce.

Byt je pro čtyři osoby a pronájem zajišťuje Pagan Osborne, oficiální agent Open. Podobných míst je jen málo a tak je unikátní nemovitost v době 150. Open Championship od 10. do 19. července 2010 za 12,000 £, což je zhruba 360.000 korun.

Počet přečtení: 2 356
Komentáře

Zapoj se do diskuze

Jméno:
E-mail:
Váš příspěvek:

TOPlist
Mediaboard Square 300 Skanska
Square 300 Šípková 25. 9. – 8. 10. 2017