ČPP – LEFT
ČPP – RIGHT
ČPP – TOP

ODSTARTOVALA JAMKOVKA WGC- ACCENTURE MATCH PLAY CHAMPIONSHIP

27.02.2003 | Redakce | publikováno v rubrice Nezařazené
A A A

Včerejšími prvními zápasy odstartovala napjatě očekávaná jamková soutěž nejlepších profesionálů a jako obvykle se hned první kolo neobešlo bez překvapení. Čejka porazil Montyho, Els nestačil na Tataurangiho a ani Goosen se nedostal přes první laťku

World Golf Championship – Accenture Match Play

La Costa Resort and Spa, Kalifornie
Vítězství z minulého roku obhajuje Kevin Sutherland, který hned v prvním kole vyřadil Sergia Garcíu. K překvapením prvního kola rozhodně patří prohra Ernieho Else s Philem Tataurangim, neboť zbožná přání všech zněla – souboj o titul by měl být mezi Elsem a Woodsem. Nicméně málokdo mohl věřit tomu, že k takovémuto zápasu vůbec dojde.
Woods jako nasazená jednička a Els jako číslo dvě by museli každý vyhrát všechny své zápasy a to ani největší optimisté neočekávali. Woods nemá příliš dobrou bilanci při jamkovkách, což platí i pro rydercupové zápasy. Woods si však poradil s Petterssonem a ve čtrvtečním zápase ho očekává K.J.Choi.
Mezi dalšími, kteří již balí kufry jsou Goosen (prohrál s Haasem 5 up!!), stále ještě nervově zhroucený Howell III (prohrál s Fasthem), Bernhard Langer (prohrál s Adamem Scottem) a také Colin Montgomerie, který narazil na skvěle bojujícího Alexe Čejku.
Rekordně dlouhý a také nesmírně zajímavý zápas prvního dne přinesl souboj Mike Weira s Lorenem Robertsem, který pro sebe vítězně rozhodl na 26. jamce Kanaďan Weir… a odešel okamžitě trénovat na driving range!!!
Všechny výsledky je možno sledovat on-line zde.

[Gallery not found]
Počet přečtení: 376
Komentáře

Zapoj se do diskuze

Jméno:
E-mail:
Váš příspěvek:

TOPlist
Mediaboard Square 300 Skanska
Square 300 Šípková 25. 9. – 8. 10. 2017