ČPP – LEFT
ČPP – RIGHT
ČPP – TOP

Odpaly na jehlách

27.05.2010 | Aneta Zárubová | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Cristina KimChristina Kim minulý týden  na párty v New York City představila svoji novou odvážnou knihu „Swinging from my heels“, přeloženo jako „Odpaly z mých podpatků.“ Událost se konala na malebném hřišti Chelsea Piers Golf Club na řece Hudson.

Okouzlující Kim po celý večer bavila společnost svým neotřelým humorem. Přítomen byl i Alan Shipnuck, redaktor časopisu Sports Illustrated a autor dalších dvou knih, který se s hráčkou na knize podílel. 

Společně vytvořili velmi zábavnou a upřímnou knihu. Christina se v knize pustila do odvážného popisu radostí, ale i těžkých a frustrujících momentů na LPGA tour bez cenzury.  Nevadilo jí ani se pustit do rozebírání kontroverzních témat.

 Christina Kim 2 
Největším překvapením večera byl ale odpal z podpatků, a to doslova. Hráčka se ve slušivých černých šatech a lodičkách s patnácti centimetrovými podpatky nebála vzít do ruky driver a předvést návštěvníkům, že i tak je možné zahrát perfektní úder. Nakonec jich předvedla hned několik a videa s jejím dokonalým švihem, se objevila snad ve všech světových médiích.

Na video se můžete podívat zde.

Aneta Zárubová

Aneta75L

Počet přečtení: 1 065
Komentáře

Zapoj se do diskuze

Jméno:
E-mail:
Váš příspěvek:

TOPlist
Mediaboard Square 300 Skanska
Square 300 Šípková 25. 9. – 8. 10. 2017