Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

NOVÝ ZÉLAND PŘIVÍTAL WOODSE

08.01.2002 | Redakce | publikováno v rubrice Nezařazené
A A A

Kontroverzní návštěva Nového Zélandu světovou jedničkou Tigerem Woodsem, která vyvolává mnoho obav jak o bezpečnost tak i o smysluplnost se však zatím obešla bez jakýchkoli nepříjemností.Dlouho avizovaná návštěva Tigera Woodse v domovské zemi jeho kedíka Steva Williamse se nakonec přeci jenom uskutečnila i přes hrozby napadení kyanidem, které bylo doručeno v poště v průběhu prosince americké ambasádě na Novém Zélandu.
„Je to neštěstí, že někteří lidé mají takovéto názory a takto jednají. Já se ale budu snažit i přes to udělat si zde radost a hrát tak, jako v posledním kole na Mercedesu“, říkal hned po příletu Tiger Woods, který v závěrečném kole na Havaji zahrál 8 pod par.
Místní policie však bere tyto výhrůžky vážně a tak bezpečnostní opatření byla rozsáhlá.
Woods bude hrát New Zealand Open hlavně díky tomu, že jeho kedík Williams vyrůstal nedaleko tohoto golfového hřiště (Paraparaumu Beach).
Toho dokonale využili organizátoři a zvýšili ceny vstupenek z loňských 20 na 190 dolarů. Proti tomu se však ostře ohradil například jeden z domácích profesionálů Campbell, který upustil od bojkotu turnaje až po slibu, že mládež do 16 let bude vpuštěna zdarma.
Čeká se, že letošní New Zealand Open bude sledovat přímo v jeho dějišti asi 20 tisíc diváků.

[Gallery not found]