Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Na golf snadno a rychle

21.07.2013 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Už žádné povinné zkoušky, nutnost členství v klubu, poplatky nebo povinnost hrát golf s úpravou handicapu. Hrajte jen pro radost a příjemné chvíle s přáteli.

Asociace majitelů golfových hřišť přichází s projektem pro získání nových golfistů. Projekt „Bavte se golfem“ nastavuje nové jednoduché podmínky pro zájemce o golfovou hru a reaguje tak na změny prostředí v Evropě, kde rekreační pojetí golfu dostává zelenou. Majitelé golfových hřišť si uvědomili, že nastal čas, kdy je třeba začít oddělovat potřeby a nároky na výchovu sportovních a rekreačních hráčů. Chcete-li hrát golf jenom pro radost a zábavu s přáteli, není nutné, abyste byli nuceni do znalosti složitých soutěžních pravidel, vysoké herní dovednosti a hry sportovních turnajů. Cílem je připravit  jednoduchá řešení a ukázat, že hned první den, kdy navštívíte golfový areál, zažijete několik hodin zábavy bez stresu a obav z toho, že něco neumíte. Zkuste si to a bavte se golfem.

Vstup do systému začíná absolvováním jednoduchého školení manažerem hřiště nebo jím pověřenou osobou na smluvních hřištích, po kterém ihned následuje hra na hřišti na devět jamek. Poté je vystavena doživotní karta rekreačního golfisty, se kterou lze hrát na smluvních  hřištích, kterých je nyní přes dvacet v České republice a 950 po celé Evropě. Školení, první tři hry na hřišti na 9 jamek a zapůjčení holí jsou bezplatné. Míče musíte mít vlastní.

Pro nově registrované hráče je v prodejnách GolfProfi připraven začátečnický golfový set Dunlop s bagem na záda za cenu 4 790 Kč včetně DPH.

Více informací  na Bavte se golfemBavte se golfem na Facebooku … Článek o projektu v časopise ForGolf

.