ČPP – LEFT
ČPP – RIGHT
ČPP – TOP

Nový federační server

05.04.2005 | Redakce | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Česká golfová federace spustí zítra, tj. ve středu 6.dubna, novou generaci svého informačního serveru. Server je nyní postaven na platformě .net. Je koncipován tak, aby veškeré informace a přístupy do funkcí serveru byly v datových oknech přístupné na první stránce. Server ČGF získal na přehlednosti, kompletně přepsanými skripty na svižnosti a na uživatelské přítulnosti.
ČGF přistoupila modernizaci svého datového zdroje. Verze 5.0 federačního serveru je kompletně přepsána do aspx skriptů a je tzv. dotnetová. V praxi to znamená, že se lze snadno napojit na federační server a čerpat z něj data do jiných aplikací. To je významná informace pro kluby, které si mohou snadno odebírat jakákoli data a filtrovat je pro svoji potřebu.
Federační server upustil od parádiček a vystrčil všechny přístupy na hlavní obrazovku. To dramaticky zvýšilo jeho přehlednost a značně usnadní přístup uživatelům k jeho funkcionalitě.
Parádou je čtení výsledkových listin turnajů přímo z hlavní stránky (jako na Golf.cz) anebo vypsání turnaje přímo z hlavní stránky.
Uživatelé serveru ČGF dostávají k dispozici opět o třídu lepší nástroj a opět se mohou hrdě rozhlížet po Evropě, kde podobný server nemá obdobu.

[Gallery not found]
Počet přečtení: 605
Komentáře

Zapoj se do diskuze

Jméno:
E-mail:
Váš příspěvek:

TOPlist
Mediaboard Square 300 Skanska
Square 300 Šípková 25. 9. – 8. 10. 2017