Nové golfové hřiště – Loreta jde do světa

07.11.2012 | Martin Kučera | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Ambiciózní projekt mistrovského osmnácti jamkového hřiště Loreta Golf Club Pyšely má za sebou hektického půl roku. Během této doby vyrostlo v posázavské obci Pyšely hřiště podle designu anglického designéra Keith Prestona, kterého české golfové veřejnosti není potřeba představovat. Pyšnit se může projekty špičkových tuzemských hřišť Albatross a Ypsilon. Hřiště “Loreta,“ za svými staršími sourozenci ani v nejmenším nezaostává. Hřiště bylo plně oseto v polovině srpna a otevření je plánováno na červen roku 2013. Výrazným kladem hřiště je jeho poloha. Z centra Prahy vám cesta na Loretu zabere jen málo přes půl hodiny.

Již nyní nabízí Loreta Golf Club Pyšely možnost vstupu do klubu a sice ve formě dvou základních druhů členství. Pro hráče, kteří chtějí spojit s Loretou svou budoucnost je připravena atraktivní nabídka životního členství Premium. Cena členství je závislá na počtu členů Premium v klubu. Pokud si pospíšíte, můžete se stát členem Premium již za 45 000Kč a v roce 2013 budete osvobozeni od platby ročního poplatku.

Pro hráče, kteří se nechtějí vázat na hru na jednom hřišti je připraveno roční členství Swing, které začíná na ceně 1 690Kč. V rámci členství získáte dvě green fee na 9 jamek, registraci v ČGF a další výhody člena.

O projektu Loreta Golf Clubu Pyšely se v golfovém zákulisí již dlouho mluví s velkým očekáváním. Každý, kdo hřiště viděl v posledních měsících jistě potvrdí, že kvalita designu a jedinečné umístění hřiště do Posázavské přírody z něj činí dlouho očekávanou novinku roku 2013. Zvolená cenová politika hřiště dokazuje, že majitelům jde především o nabídku špičkové kvality za velmi příznivou cenu a nabízené produkty jistě uspokojí široké spektrum golfistů. Akcent bude kladen na vysokou kvalitu služeb a přátelskou atmosféru na hřišti i v klubu.

Nezbývá než držet palce, aby zima příliš nepotrápila čerstvě zaseté plochy hřiště. Pokud vše půjde jak má, v červnu se Loretu vydají objevovat první zvědaví golfisté.

Více informací o nově vznikajícím hřišti na http://www.loretagolf.cz/