DRFG – left
DRFG – right
DRFG – top

Nicollet – hráčka vybraná fanoušky Twitteru

09.05.2017 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice Novinky
A A A
NicoletSharmila

Sharmila Nicollet

ShopRite Classic je turnaj ženské série LPGA, který se odehraje začátkem června v New Jersey. Poslední hrací místo obsadí pořadatelé vítězkou hlasování na Twitteru. Fanoušci mohli volit ze čtyř hráček. Mediální agentura vybrala čtyři krásky, kterými jsou  Blair O´Neil, Carly Booth, Suzana Benavides a Sharmila Nicollet. Pocházejí ze čtyř různých kontinentů Severní Ameriky, Evropy, Jižní Ameriky a Indie.

Hlasovalo 27.652 fanoušků a nejvíce hlasů (39%) získala půvabná Indka Sharmila Nicollet, která tak obsadí poslední hrací místo na dvoumilionovém ShopRite Classic.

Volby se účastnilo téměř 28 000 osob během sedmi dnů a je z toho bezprecedentní propagace LPGA. Průběh volby byl tweetován nebo retweetován na odhadovaných 85 milionů fandů sportovců, osobností, značek a médií. Hlasováno bylo odhadem z 90 různých zemí.

“Rád bych poděkovala sponzorovi ShopRite za koncipování skvělé myšlenky, že fanoušci budou volit svoji hráčku,” řekla Nicollet. “Tento průzkum pomohl zvýšit povědomí o hře v Indii, kde se stále jedná o výjimečný sport. Chtěla bych také poděkovat všem svým příznivcům a krajanům, kteří pro mě hlasovali.”

Pětadvacetiletá, 181 centimetrů vysoká Sharmila Nicollet je hráčkou Ladies European Tour. Čeští diváci jí mohli vidět na turnajích na Albatrossu a Dýšině.

Odkazy:      ShopRite Classic     Twitter ShopRite LPGA     Instagram Nicollet     Facebook Nicollet

.

Počet přečtení: 774
Komentáře

Zapoj se do diskuze

Jméno:
E-mail:
Váš příspěvek:

17.8.Natadola, Fiji International
17.8.GermanySaltire Energy Paul Lawr
19.8.KaskádaGolf.cz Open Tour
22.8.LoretaGolf.cz Open Tour
24.8.DenmarkMade in Denmark
27.8.DarovanskýGolf.cz Open Tour
TOPlist
Manboxeo Square 300 – 7. – 13. 8. 2017