Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

NEJLEPŠÍ ČEŠTÍ GOLFISTÉ SE ZAČÁTKEM ŘÍJNA PŘEDSTAVÍ V DAROVANSKÉM DVOŘE!

19.09.2003 | Redakce | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Dějištěm šestého ročníku prestižního golfového utkání mezi výběry Východu a Západu ČR bude ve dnech 3. až 5. října 18jamkové hřiště v Darovanském dvoře. Až dosud byl Východ neporazitelný, zvítězil v premiéře v Bechyni v roce 1998 a své vítězství postupně obhájil ve Štiříně, Semilech, Cihelnách i vloni ve Slavkově. Tentokrát jsou však svěřenci kapitána Pavla Drdy odhodláni využít domácí západočeské půdy ke svému průlomovému vítězství!Česká obdoba slavného Ryder Cupu, která se před šesti lety narodila díky iniciativě České golfové federace, přivede do Darovanského dvora hráče opravdu zvučných jmen. V devítičlenném výběru Východu ČR, který povede kapitán Vladimír Junek, se představí Alan Babický, Jiří Holý, Pavel Korda, Marek Růžička, Robert Schovánek, Viktor Skalle, Roman Svoboda, Petr Václav a držitel platného rekordu darovanského hřiště Martin Vancl. Ve výběru Západu ČR budou hrát Martin Bešta, Dominik Hart, David Kaplan, Ondřej Lébl, Jiří Němeček, Petr Němeček, Petr Nič, Lukáš Tintěra a Jan Zedníček.

Tečka za golfovou sezónou 2003 bude mít následující časový plán. Hráči, představitelé České golfové federace a hosté se sjedou v Darovanském dvoře v pátek 3. října v 11 hod. dopoledne. Ve 12,30 hod. bude zahájen turnaj hostů a současně také tréninkové kolo pro reprezentanty obou polovin naší republiky. V sobotu 4. října v 8,30 hod. už se bude hrát naostro – utkání Východ – Západ ČR začne čtyřmi klasickými foursomy na jamky, odpoledne od 13,30 hod. bude pokračovat čtyřmi foursomy na rány. V neděli 5. října v 9 hod. bude zahájena druhá část utkání skládající se z osmi dvouher na rány. Slavnostní vyhlášení výsledků a předání cen je plánováno na 14. hod.

Šesté utkání Východ – Západ ČR je vynikající příležitostí pro Golf klub Darovanský dvůr blýsknout se kvalitou svého hřiště a služeb před nejlepšími českými hráči, vedením České golfové federace a jejími sponzory. Je také vynikající příležitostí pro všechny členy klubu a fanoušky golfu z Plzně a okolí vidět na vlastní oči „v akci“ amatérské
a profesionální mistry ČR v golfu. Nenechte si tuto vzácnou příležitost ujít a naplánujte si na víkend 4. a 5. října návštěvu Darovanského dvora. Rozhodně nebudete litovat. Možná právě váš potlesk pomůže Západu napošesté konečně porazit Východ.