ČPP – LEFT
ČPP – RIGHT
ČPP – TOP

Nejdražší golfový bag v České republice má hodnotu jeden milión korun

14.12.2008 | Redakce | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Golfový bag,  který od amerického prezidenta George Bushe obdržel český premiér Mirek Topolánek při své únorové návštěvě za oceánem, byl vydražen pro charitativní účely.  Nejvyšší nabídka zněla na rovný jeden milión českých korun. Modrý bag s vyšitými motivy české a americké vlajky získal za uvedenou částku významný český podnikatel.

V únoru letošního roku se český premiér Mirek Topolánek setkal v Bílém domě s  prezidentem  Spojených států amerických Georgem Bushem.

Prezident USA obdržel od českého premiéra  darem kulovnici CZ 550 ráže 308 Winchester z dílen České zbrojovky, zdobenou  loveckými motivy. Na zbrani jsou vyryty osobní věnování a iniciály George Busche.

Český premiér obdržel od amerického prezidenta darem modrý golfový bag z dílen kalifornské společnosti The Club Glove a vzácný putter.
Na hlavní kapse bagu je bíle vyšitý text His Excellency Mirek Topolanek Prime Minister of the Czech Republic. Pod nápisem jsou vlajky USA a České republiky. 

Premiér věnoval bag do dražby na charitativní účely. Vydražitel, který za bag zaplatil jeden milión českých korun si nepřeje být jmenován.

 

Počet přečtení: 1 332
Komentáře

Zapoj se do diskuze

Jméno:
E-mail:
Váš příspěvek:

TOPlist
Mediaboard Square 300 Skanska
Square 300 Šípková 25. 9. – 8. 10. 2017