Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Naše týmy dorostenců na ME družstev

16.07.2006 | Redakce | publikováno v rubrice Nezařazené
A A A

Dorostenci obsadili ve švédském GC Bogslogen v Malmö 17. místo ve složení Jiří Korda, Stanislav Matuš, Rudolf Nechanický, Jan Ryba a Cyril Suk. Nehrajícím kapitánem je Mikuláš Ordnung.
Dorostenky obsadily v dánském Esbjergu 13. místo ve složení Emily Curry Bartoňová, Sandra Jantová, Kateřina Růžičková a Tereza Vavrušková. Nehrajícím kapitánem je Martina Dorníková.

Reprezentační družstvo českých dorostenců se zúčastnilo Mistrovství Evropy, které se odehrálo 11.-15.7. ve švédském GC Bogslogen v Malmö. Tým odjel ve složení Jiří Korda, Stanislav Matuš, Rudolf Nechanický, Jan Ryba a Cyril Suk. Nehrajícím kapitánem je Mikuláš Ordnung.
V kvalifikačních kolech na rány se naše družstvo kvalifikovalo do třetího flightu (o 17-20. místo) s Rakouskem, Polskem a Islandem. V prvním kole jamkovky porazilo Polsko 5/0, v pátek Island 3/2 a v sobotu Rakousko 4/1. Český tým získal 17. místo. Mistrem Evropy se stal tým Norska .

Dorostenky dosáhly ve stejném termínu skvělého výsledku. Hrály v dánském Esbjergu ve složení Emily Curry Bartoňová, Sandra Jantová, Kateřina Růžičková a Tereza Vavrušková. Nehrajícím kapitánem je Martina Dorníková. Děvčata vybojovala svým 15. místem v kvalifikaci účast ve druhém flightu (o 9.-16. místo). V prvním kole české dorostenky v dramatickém a vyrovnaném zápase prohrály s Anglií 2/3. V pátečním zápase s Finskem dominovaly naše singly a naše hráčky zvítězily 3/2. V posledním kole Česky vyprovodily Wales jednoznačně 5/0 a získaly velmi cenné 13. místo v Evropě. Mistrem Evropy se stal dorostenecký tým Německa.

[Gallery not found]