ČPP – LEFT
ČPP – RIGHT
ČPP – TOP

Narozeniny časopisu Forgolf

13.03.2008 | Redakce | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Český golfový časopis ForGolf oslavil první narozeniny v novém indooru Step. Ve středu 12. března se v největším pražském indooru sešli zaměstnanci, spolupracovníci, přátele a hosté časopisu ForGolf. Na večeru se křtilo první číslo golfového časopisu pro ženy ForGolf Women.

Největší pražský a čerstvě otevřený indoor Step hostil večer I. Výročí časopisu ForGolf a křest nového časopisu ForGolfWomen. Bohatý večer obsahoval vystoupení Jana Kalouska, Vanessy Mae v českém provedení, golfových soutěží, módních přehlídek, vernisáž půvabných golfových obrázků a mnoho dalšího.

Neplánovanou součástí večera bylo pěvecké vystoupení mistra české PGA, v indooru Step působícího anglického profíka Stevena Bradleyho. Vyklubal se z něho profesionální showman. Se svým hlasem zachází přinejmenším stejně dobře jako s golfovou holí a připravil návštěvníkům příjemné představení. Příjemným večerem provázela Ivana Bednaříková.

K prvním narozeninám si časopis dal pěkný dárek, první novodobý ženský golfový časopis u nás: Women ForGolf. Na večeru se křtilo první číslo ženského golfového časopisu, který vede půvabná golfistka Dáda Kutilová.

ForGolf
   
ForgolfWomen
   
Indoor Step

Počet přečtení: 3 372
Komentáře

Zapoj se do diskuze

Jméno:
E-mail:
Váš příspěvek:

TOPlist
Mediaboard Square 300 Skanska
Square 300 Šípková 25. 9. – 8. 10. 2017