ČPP – LEFT
ČPP – RIGHT
ČPP – TOP

Národní mistrovství ČR na jamky Sekyra Group 2007 – mistry Tintěra a Růžičková

24.06.2007 | Redakce | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Lukáš Tintěra z GC Karlovy Vary a Kateřina Růžičková z GK Čechie se stali mistry České republiky v jamkové hře pro rok 2007. Tintěra zvítězil ve finále nad Tomášem Kamasem z GC Mnich na 3/2. Růžičková zvítězila ve finále nad Petrou Kvídovou z GC Štiřín 5/4. Loňský obhájce Marek Nový vypadl v druhém kole s pozdějším vítězem Tintěrou. Loňská vítězka Jessica Korda prohrála v semifinále s Petrou Kvídovou.

NÁRODNÍ MISTROVSTVÍ
ČESKÉ REPUBLIKY NA JAMKY SEKYRA GROUP
Mariánské Lázně 21. –
24.6.2007

pavouk muži

Marek
NOVÝ
Marek
NOVÝ
7/5
Lukáš
TINTĚRA
Lukáš
TINTĚRA
2/0
Lukáš
TINTĚRA
na 19. jamce
Lukáš
TINTĚRA
3/2
Mare
BOROŠ
Nikos
ILIADIS
Lukáš
TINTĚRA
4/3
Lukáš
TINTĚRA
Stanislav
MATUŠ
Stanislav
MATUŠ
9/8
Jan
PROKOP
Mikuláš
ORDNUNG
Jan
PROKOP
Jan
PROKOP
3/2
Svatopluk
BÝMA
Jan
MERGL
Jindřich
HEINEK
5/4
Filip
MRŮZEK
Martin
PŘÍHODA
6/5
Jindřich
HEINEK
Ladislav
TRUBAČ
Filip
MRŮZEK
3/2
Filip
MRŮZEK
Jiří
KORDA
Jiří
KORDA
1/0
Martin
PŘÍHODA
Tomáš
KADLEC
Martin
PŘÍHODA
Martin
PŘÍHODA
1/0
Daniel
KNÉBL
David
ZELINKA
Jan
RYBA
4/3
Tomáš
KAMAS
Tomáš
KAMAS
1/0
Tomáš
KAMAS
1/0
Jan
RYBA
Tomáš
KAMAS
Tomáš
KAMAS
1/0
Vilém
RÁČEK
Cyril
SUK
Michal
POSPÍŠIL
1/0
Miroslav
HOLUB
Michal
POSPÍŠIL
Miroslav
HOLUB
Miroslav
HOLUB
7/5
Tomáš
POLIŠENSKÝ
Viktor
SKALLE
Marek
RŮŽIČKA
4/3
Marek
RŮŽIČKA
Marek
RŮŽIČKA
3/2
Marek
RŮŽIČKA
David
PROCHÁZKA
David
PROCHÁZKA
3/2
Marek
KLAUS
Petr
STRÝČEK
Petr
STRÝČEK
3/2
Petr
STRÝČEK
Martin
POSPÍŠIL
Jan
HLÁVKA
Jan
HLÁVKA
5/1
Milan
VANTUCH

 O třetí místo:   
Marek Růžička – Martin Příhoda 3/1

NÁRODNÍ MISTROVSTVÍ
ČESKÉ REPUBLIKY NA JAMKY SEKYRA GROUP
Mariánské Lázně 21. –
24.6.2007

pavouk ženy

Kateřina
RŮŽIČKOVÁ
Kateřina
RŮŽIČKOVÁ
5/4
Kateřina
RŮŽIČKOVÁ
1/0
Kateřina
RŮŽIČKOVÁ
4/3
Kateřina
RŮŽIČKOVÁ
5/4
Šárka
SEIFERTOVÁ
Zuzana
LANČOVÁ
Silvie
DITTERTOVÁ
5/4
Silvie
DITTERTOVÁ
Šideri
VÁŇOVÁ
Tereza
VAVRUŠKOVÁ
4/3
Tereza
VAVRUŠKOVÁ
3/2
Tereza
VAVRUŠKOVÁ
Lucie
ŠAROCHOVÁ
Barbora
VEJLUPKOVÁ
2/1
Barbora
VEJLUPKOVÁ
Jessica
KORDA
Jessica
KORDA
1/0
Jessica
KORDA
1/0
Petra
KVÍDOVÁ
2/0
Emily
CURRY BARTOŇOVÁ
Marie
ŠEBESTOVÁ
Sandra
JANTOVÁ
3/2
Sandra
JANTOVÁ
Klára
SPILKOVÁ
Klára
SPILKOVÁ
3/2
Petra
KVÍDOVÁ
5/3
Barbora
BARCALOVÁ
Petra
KVÍDOVÁ
Petra
KVÍDOVÁ
5/4
Edita
URBANOVÁ

O třetí místo:   
Jessica Korda – Tereza Vavrušková 1/0

Výsledky kvalifikace:    
Muži
   
Ženy

Z archivu Golf.cz:   
MČR 2006
  
MČR 2005
  
MČR 2004
     
MČR 2003
   
MČR 2002

Počet přečtení: 2 841
Komentáře

Zapoj se do diskuze

Jméno:
E-mail:
Váš příspěvek:

TOPlist
Mediaboard Square 300 Skanska
Square 300 Šípková 25. 9. – 8. 10. 2017