Národní mistrovství České republiky žáků a kadetů

07.07.2013 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Neděle – poslední kola
Mistrovské tituly v kategorii kadetů získali Erik Palkovský z Beskydského GC a Johanka Šteindlerová z GC Erpet Praha. Šteindlerová získala titul podruhé za sebou.

Mistrovské tituly v kategorii starších žáků získali Jiří Zuska z GC Beřovice a Karolína Kohoutová z GC Darovanský Dvůr. Zuska musel o titul bojovat v rozehrávce s Adamem Čapkem, kterého porazil na prvním jamce  play-off. Titul získal podruhé za sebou.

Mistrovské tituly v kategorii mladších žáků získali Filip Ráža z GC Barbora a Gabriela Roberta Vítů z Royal GC Mariánské Lázně. Ráža zvítězil s výraznou převahou, od druhého v konečném pořadí ho dělilo šestnáct ran.

Závěrečné Top 5:

Kompletní výsledky

V následující galerii fotografií jsou zobrazeni všichni hráči finálového dne.

Další fotografie na golfcamera.com

 


Národní mistrovství České republiky žáků a kadetů je první ze tří mistrovství republiky, které se odehrají v červnu. Letos se koná na Kunětické hoře od pátku 5. do neděle 7. července 2013. Mistrovství žáků a kadetů, zkráceně kadetka, je určeno třem věkovým kategoriím.  Mladší žáci a žákyně jsou děti do 12 let, starší žáci a žákyně jsou hráči ve věku 12 až 14 let, kadeti jsou ve věku 14 až 16 let.
Loňskými mistry jsou Matyáš Zapletal a Melánie Vendelbergerová, Jiří Zuska a Adriana Kubecová, Marek Siakala a Nikol Chrenková.

Samostatné mistrovství žáků a kadetů se hraje od roku 2005. Do té doby bylo součástí juniorského mistrovství.

Odkazy: … GC Kunětická HoraHřiště na satelitní mapěStránky turnaje

Z archiv Golf.cz  – MČR žáků a kadetů: … 201220112010200920082007 20062005

.