Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Nahrajte své fotky z golfu do galerie na Golf.cz

20.06.2016 | Redakce | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Patříte mezi golfisty, kteří rádi na hřišti pořídí pár fotek?  Golf.cz spustil fotogalerie, kam si můžete nahrát fotky i Vy a podělit se tak o ně se svými přáteli a dalšími golfisty.

Nahráváni fotek je jednoduché. Nejprve je potřeba se na našem serveru zaregistrovat (pokud již registrovaní jste, stačí se jen přihlásit). Ve fotogaleriích naleznete tlačítko Přidat galerii (vpravo nahoře), za kterým se již skrývá vytvoření fotogalerie.

Pro vytvoření nové galerie zadejte název, rubriku  (například Turnaje, Hřiště nebo Společnost),  vyberte datum,  kdy byly fotky pořízeny a na kterém hřišti. Údaje Autor, Datum a Hřiště jsou povinné.
Pokud nenajdete hřiště v seznamu, kde jsou jenom česká hřiště,  stisknete volbu  „Jiné hřiště“  a jméno vypište do políčka pod tím (např. Fontana, Magnolia Course, atd).
Po souhlasu s podmínkami a odeslání formuláře již můžete vybrat fotografie, které chcete do vytvořeného alba vložit.

Systém je uživatelsky příjemný,  fotky nemusíte vybírat po jedné, ale lze je nahrát hromadně. Odpadne tak spoustu práce s postupným nahráváním fotografií. Pokud nahráváte fotky v plné kvalitě rovnou s fotoaparátu, může jejich nahrávání trvat o něco déle.

Po nahrání fotek na server se vám  zobrazí odkaz,  kde je možné si galerii s vašimi fotkami prohlédnout. Odkaz můžete poslat  svým přátelům.

Jestliže fotíte i celé golfové turnaje, fotogalerie je ideálním nástrojem, jak se o fotky z těchto turnajů podělit s jejími účastníky, kteří je mohou sdílet s přáteli, komentovat či odeslat na svůj profil na facebooku.
Galerie umožňuje umístit do záhlaví logo pořadatele nebo sponzora s prolinkem.

Přejeme hodně hezkých fotek z golfu.

Do Galerií vstoupíte přes položku Galerie v Menu portálu Golf.cz,  nebo přímo tudy