ČPP – LEFT
ČPP – RIGHT
ČPP – TOP

Nadějné vyhlídky výrobců golfového vybavení

21.01.2011 | Aneta Zárubová | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Se stále klesajícími prodeji golfového vybavení v Americe a zbytku světa po recesi, golfoví výrobci vyhledávají rozvojové trhy, aby dostali zpět své výnosy, jež se jim na již známých místech nedaří získat. Mnohé firmy už obsadily pozice v Číně. Například firma Callaway má prý v plánu se soustředit na zcela nový typ zákazníků.   

Výrobce golfového vybavení Callaway Golf Co identifikoval potenciál Indie jako jeden ze tří nejlepších trhů v Asii. Vedení firmy prohlásilo, že bude pokračovat v investování do Indie po dobu zhruba dalších tří až pěti let. Počítají, že poté by se jim měly jejich investice vracet. Prezident firmy, Thomas T Yang, potvrdil, že právě někdy v tomto období by měl nastat očekávaný bod zlomu.

Callaway získává více než padesát procent svých obchodů z trhů mimo Spojené státy a Čína je jedním z příkladů. Yang také řekl, že po čtyřech letech stálých investic do Číny, jsou už nyní patrné pozitivní výsledky a operace v Číně firmě začaly vydělávat.

Yang se zatím odmítl blíže vyjadřovat k obchodům v Indii, místo toho prohlásil, že je ještě Indie může příjemně překvapit, hlavně díky ekonomickému růstu, snaživé střední třídě a rozvíjející se infrastruktuře.


Aneta Zárubová

Počet přečtení: 955
Komentáře

Zapoj se do diskuze

Jméno:
E-mail:
Váš příspěvek:

TOPlist
Mediaboard Square 300 Skanska
Square 300 Šípková 25. 9. – 8. 10. 2017