Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Na tom Černém Mostě nejen osmnáctka roste, aneb Clive Tucker dětem.

20.04.2011 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Clive Tucker je nový Head-Pro hřiště Black Bridge na Černém Mostě v Praze. Provází ho vynikající reputace učitele předních světových hráčů a letos jmenovaného šéfa juniorské soutěže britské PGA.  Patří mezi 25 nejlepších koučů Velké Británie a je pravidelným připěvatelem Golf Monthly.
Tucker nyní vede golfovou akademii, která se na hřišti na východě Prahy věnuje také dětem.

„ I když je akademie určena široké veřejnosti, její významnou částí je zaměření na děti a mládež a rozvoj dětského a mládežnického golfu. Záměrem je vytvořit výjimečné podmínky, které pomohou maximálně rozvinout možnosti, dispozice a talent mladých golfistů.“ říká Kateřina Trubková, manažerka akademie.

Naše akademie připravuje projekt Talent Plus – program celodenní péče o talentované golfisty od deseti let. Tato služba zahrnuje celodenní individuální péči o vybrané děti a mládež. Po předání do golfového resortu absolvuje dítě ranní tréninkový blok. Po ranním bloku ho odvezeme do školy a ze školy zpátky do rezortu na odpolední tréninkový blok a zpracování úkolů do školy pod vedením zkušeného pedagoga. Tento cyklus probíhá standardně v průběhu pracovního týdne. Máme připravena i individuální řešení. Aktivita naší akademie neopomíjí ani podporu talentovaných a nadějných golfistů formou zabezpečení golfového vybavení, zajištění a podpory účasti na zahraničních turnajích a speciálních výukových pobytů“ pokračuje Trubková.

Zkušenost a metodika výuky přinesená Clivem Tuckerem uplatňuje metody tréninku postavené na principech, které používají i ti nejlepší světoví hráči. Dětem se pod vedením Tuckera věnují zkušení trenéři  z řad české PGA.

 Odkazy: … Stránky Clive Tuckera …. Black Bridge Resort  

foto © Ivan Paggio