Na tom Černém Mostě nejen osmnáctka roste, aneb Clive Tucker dětem.

20.04.2011 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Clive Tucker je nový Head-Pro hřiště Black Bridge na Černém Mostě v Praze. Provází ho vynikající reputace učitele předních světových hráčů a letos jmenovaného šéfa juniorské soutěže britské PGA.  Patří mezi 25 nejlepších koučů Velké Británie a je pravidelným připěvatelem Golf Monthly.
Tucker nyní vede golfovou akademii, která se na hřišti na východě Prahy věnuje také dětem.

„ I když je akademie určena široké veřejnosti, její významnou částí je zaměření na děti a mládež a rozvoj dětského a mládežnického golfu. Záměrem je vytvořit výjimečné podmínky, které pomohou maximálně rozvinout možnosti, dispozice a talent mladých golfistů.“ říká Kateřina Trubková, manažerka akademie.

Naše akademie připravuje projekt Talent Plus – program celodenní péče o talentované golfisty od deseti let. Tato služba zahrnuje celodenní individuální péči o vybrané děti a mládež. Po předání do golfového resortu absolvuje dítě ranní tréninkový blok. Po ranním bloku ho odvezeme do školy a ze školy zpátky do rezortu na odpolední tréninkový blok a zpracování úkolů do školy pod vedením zkušeného pedagoga. Tento cyklus probíhá standardně v průběhu pracovního týdne. Máme připravena i individuální řešení. Aktivita naší akademie neopomíjí ani podporu talentovaných a nadějných golfistů formou zabezpečení golfového vybavení, zajištění a podpory účasti na zahraničních turnajích a speciálních výukových pobytů“ pokračuje Trubková.

Zkušenost a metodika výuky přinesená Clivem Tuckerem uplatňuje metody tréninku postavené na principech, které používají i ti nejlepší světoví hráči. Dětem se pod vedením Tuckera věnují zkušení trenéři  z řad české PGA.

 Odkazy: … Stránky Clive Tuckera …. Black Bridge Resort  

foto © Ivan Paggio