Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Na Karlštejn se vrací golf

07.01.2005 | Redakce | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Premiérové závody Světového poháru v běhu na lyžích na hřišti Golf Resortu Karlštejn plánované na středu 12. ledna byly kvůli nepříznivému počasí zrušeny. V úvahu nepřipadalo přeložení sprintů na jiný termín, ale Mezinárodní lyžařská federace nakonec rozhodla, že se uskuteční v Novém Městě na Moravě při Zlaté lyži místo plánovaných štafetových závodů. Problémy s počasím však mají i na Moravě. Karlštejn se stal desátým zrušeným závodem Světového poháru v české historii.
Manažer resortu a předseda organizačního výboru Vojtěch Matějček zážívá smíšené pocity. Půlroční přípravy přišly vniveč, ale díky propagaci závodu se o Kalštejně hodně psalo. „Ztráty odhadujme na zhruba dva milióny korun, ale získali jsme mnoho užitečných kontaktů a hodně jsme se naučili. Závod bychom chtěli pořádat i v příštím roce ve stejném termínu, protože na jiný Česká republika nedosáhne,“ vysvětluje Matějček.
Radost by tak mohl mít pouze greenkeeper, neboť fairwaye zůstanou „ušetřeny“…. „Nic by se samozřejmě nezničilo. Mimochodem od soboty je hřiště pro členy opět otevřeno,“ dodal Matějček.
[Gallery not found]